Popüler Konu LenaG ile MasterFit

10 gr mi 1 kilo mu olur bilemem zabanann ogrenecükkk ablam :confused: :rolleyes: :confused:

S......Et adam değilmiş. Rengini erkenden belli etmesi senin faydana hersey bir tecrübedir. Bunuda tecrübe etmiş oldun . Hayat devam ediyor :deli::deli::KK8::KK8:

Kizzz bari şimdi şöyle kaç kg verdin :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::KK8::KK8: menunu begendim

Kek ve poğaça yüzünden uzulmeni istemem bebisim umarım sonucunu çok etkilemez 🥰😚

Takımımı şahaaa kaldiriyorsunnuuzzzz yazarım hannnniiimmm:KK76::KK50::21:

Hiç şüphem yokk hatta kırmızı takimi sana devredecek misim gibi hissediyorum ve buna çok mutlu olurum🤩🤩🤩

Bu kadar hurmayi yiyip yiyip kilo da eksi 3 kg gormezsem esine soyleee. Bana bir daha hurmaaaa alma işe yaramıyor bilessiiinnn diyee🤣🤣🤣🤣
Sabah görüciiiiz canım😘

İncirde aldırdım canım. Kayısı çayının yanına da incir atıyorum

Bu ikinci günüm canım

Yok canım yarindan itibaren başlarım

Evet canım
Bana niye sanki bir haftadır yapıyorsun gibi geldi ki :deli: Bende diyorum maşllah bu nasıl bu kadar dayanabiliyor sıkılmıyor ben 3 günden fazla yapamamştım 😂 demek ki ben herşeyi hurma gibi görmeye başlamışım artık. :deli:

Elhan Elhan ben yarın tartı bildirimi yapıp bu hafta hazırlık listesine geçeyim. menülerimi istediğim gibi diyete uygun toparlayamadım. o yüzden mutsuzum. takımlardaki arkadaşların menüleri güzel, benim ki bol karbolu. yarın da kaç çıkarım hiç bilmiyorum tartıya çıkmadım.

Bugün erken kapatıyorum dükkanı
Malum yarın cuma

Sabah yok

Öğlen 12.45
Tavuk ciğeri, taze fasulye, 2 kaşık makarna, 1 yumurta ve patatesli sebze yemeği
Tatlı olarakta 1 tane hurmali cevizli top yaptım kendime tabağın en üstündeki duran şey o

Akşam yok yani yemicem
Sadece dukan birası yaptim kendime onu icicem
Okuldan erken çıktım bugün

Elhan Elhan Ellssa Ellssa
Ay buraya ekliyorum diye farklı Bi gruba eklemişim ya ben bu menüyü :KK70: :KK70: rezillik :KK70:
O tarz şeylere dikkat ediyorum ,bitki çayları içiyorum. Özellikle ileri saat öğleden sonra kahve içmemeye de çok dikkat ediyorum. Erken saatte kahvemi içip , gün içinde siyah çay hiç içmiyorum uykum kaçmasın diye. Yoğurtta uyku yapar derler oda çok sık hemen hemen her menümde var +ilaçta alıyorum ama malesef böyle canım. Herşey deniyorum. 1-2 aya tekrar ruhen daha güçlü hissedince elbette geçecektir. 🙏🏻 Çok teşekkür ederim. Çok sağol.

Evet canm inşallah hepsini unuturum . Sağol . 🙏🏻
Canim uyumaya odaklanmasan mesela uyku zamanında Bi dizi açsan onu seyrederken belki uykun gelir
Bende oturayım üzüleyim adam bana yazmıyor diye muhtemelen bu süreçte aldatılmışım kızlar 😢
Ya canim sonrakilere de okudum bu adam zaten seni haketmiyor muş O ne öyle ya Instagram'dan silmek ne demek
11:00
2 dilim ekmek
Peynir Zeytin salatalık
Şekersiz çay
14:00
1 dilim kek
Şekersiz kahve
18:00
1 kepçe domates çorbası
1 küçük poğaca
Elhan Elhan
Kek mi poğaça mı :KK57: :KK57: :KK57: :KK57: :KK57: Yarın cuma aşko :KK68:
Menüm:

Dukan ıçeği+ 1 saat spor.

19:00 = 1 kase tarçınlı yoğurda 7hurma+3ceviz

Canım hiç bir şey istemedi ondan yiyemedim hatta ilk kez kahve bile içemedim malesef.
:KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57: Ay çok az yemişsin canim ya takma kafana bi seyler mi takiyosun
Uyuyamadğm için mi nedir bilmiyorum ama sabah akşam tartı sabit çıkıyor böyle bir tohaflık oldu bu hafta ama tabi bir anda düşedebilir belli olmaz ondan ümidimi kesmiyorum bakalım 🙏🏻 inşalh tartı sabah banada bir sürpriz yapıp ekside olsun.
Uyumak kilo vermekte çok etkili ben 10 saat uyuduğumda gece uykusu olacak ama eğer akşam yemek yemediysem -1 kg geliyorum canım uykun düzene girince inşallah daha çok eksi olur
İyiym sorun yok abla Buda olmadıysa nasip değilmiş daha 29 yaşındayım eminim daha iyisi beni bulacak
Ay gerçekten sinir olduk adama
Bu arada hurmanın kilosu da az para değilmiş. Adam isyan etmekte hakli:halay::halay:
Şaka değil ya 360 TL den aldım :KK57::KK57::KK57:

02 Kasım 2023

sabah yok

öğlen 12.15
5-6 yk çorba
4 yk zeytinyağlı sebze yemeği
1 dilim börek

ara 13.30 1 avuç karışık kuruyemiş

ara 16.30 3-5 adet fındık

akşam 19.30
1 tabak menemen
1 kk peynir
2 tk nutella
2 dilim ekmek
Nutella ekmek:KK57::KK57::KK57:

Eklentiler

• 20231102_124756.jpg
    20231102_124756.jpg
    120,9 KB · Görüntüleme: 32
Bana niye sanki bir haftadır yapıyorsun gibi geldi ki :deli: Bende diyorum maşllah bu nasıl bu kadar dayanabiliyor sıkılmıyor ben 3 günden fazla yapamamştım 😂 demek ki ben herşeyi hurma gibi görmeye başlamışım artık. :deli:
Algıda seçicilik canım.bende hep hurmalari görüyorum nedense
Afiyet olsun yarın kaç kilo vereceksin çok merak ediyorum 🤩
Bende merak ediyorum.
Elhan Elhan abla bende bu hafta hazırlık bölümüne geçmek istiyorum izin verirsen🥺
Kayınbabamı hastaneye aldılar biraz düzenim bozulacak gibi 🤷🏻‍♀️ sürekli gel git yapıcaz nasıl beslenirim bilmiyorum
Geçmiş olsun canım. Rabbim şifa versin.

Ay buraya ekliyorum diye farklı Bi gruba eklemişim ya ben bu menüyü :KK70: :KK70: rezillik :KK70:

Canim uyumaya odaklanmasan mesela uyku zamanında Bi dizi açsan onu seyrederken belki uykun gelir

Ya canim sonrakilere de okudum bu adam zaten seni haketmiyor muş O ne öyle ya Instagram'dan silmek ne demek

Kek mi poğaça mı :KK57: :KK57: :KK57: :KK57: :KK57: Yarın cuma aşko
Bitti bile diyemeyecek ergen bir arkadaşımızmış. Hayır içimi dökemediğime yanarım arkadaş avukat şöyle bir içimi döksem hakaret davası açar muhtemelen 😅

X