Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ohhh iki dkk girdim ve çok sevindim herkez burada çok cok mutlu oldum
Gerkez hepiniz ayrı bir güzelsiniz kızlar hepimiz nadide bir cicegiz bize gülmek yakışır inanin 2 gündür biraz sıkıntılı ve bozugum ama burada moral buluyorum sizlerin sayesinde seviliyorsunuz hepinizzz 🥰😍😍😍😘❤️❤️
Sende öyleee 😘😘

ADINIZ: Chara
YAŞINIZ: 36
BOYUNUZ: 160
KİLONUZ: 62
HEDEF KİLONUZ: 54
MEDENİ DURUMUNUZ: Evliyim
MESLEGINIZ: Ev anası :)
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Düzensiz beslenme
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: Migren
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Kendimi hafif hissetmek ve Allahın verdiği bu bedene eziyet etmemek istiyorum.
Ne güzel bir kilon var :confused: İnşallah bizimle istediğin hafifliğe ulaşırsın canım. :KK60:

Ohhh iki dkk girdim ve çok sevindim herkez burada çok cok mutlu oldum
Gerkez hepiniz ayrı bir güzelsiniz kızlar hepimiz nadide bir cicegiz bize gülmek yakışır inanin 2 gündür biraz sıkıntılı ve bozugum ama burada moral buluyorum sizlerin sayesinde seviliyorsunuz hepinizzz 🥰😍😍😍😘❤️❤️
:KK200: :KK200:

Beddua iyi bir şey değil yapılmamalı ama yok ben dayanamam ille de söyleyeceğim diyeceksiniz şunu edin çok etkili. Ettiğiniz kişiyi anında sersemletir. 👇👇👇

Dilerim sevdiğin arkadaşlar birbirine girer çaresiz kalırsın . :KK14::KK14:

@yazarhanim35
@blonde ambition
Efenin_Annesi Efenin_Annesi
Jou Jou
Hepinizi o kadar çok seviyorum ki bunu anlamak için kalbinize sorun o cevap verecektir. Çok farklı renklere sahipsiniz sizi güzel yapan da bu.
Aranızda barış , huzur , muhabbet olsun. Bize bunlar yakışır.
Olgunlugunuza güveniyor ve sizden adım bekliyorum. :dua::KK200::dua:

Her şeyin yolunda olmasına çok sevindim, umarım bir daha bozulmaz:dua::dua:
İnanının kendimi düşündüğümden değil ama vermem gereken yaklaşık 10 kg var :KK39:

Yaa paylaştım aslında ama gözden kaçtı sanırım 😊

Hoş geldin :KK24:

halay.gif

:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::halay::halay::halay::halay::halay:

Ortam bayağı gerilmiş anladığım kadarıyla neyse tatlıya bağlanmış birazda olsa okudum bir kaç mesajı haklı olanların kalbimle yanınızdayım ama haksız olanları tekrar düşünmeye davet ediyorum . Kim haklı kim haksız soylemicem tabikide 🤣🤣🤣🤣
Konumuz kilo vermek. Hayırlı olsun yeni adımız Elhan Elhan

Bu hafta cumaya kadar detoks yapacam .

Biraz canim sıkkın regl döneminden olabilir Ara şura tatlı krizlerine karşı çıkamıyorum bu gidişle kilo verme sürecimiz yavaşlıyor daha çok vereceksen az veriyorum

Hızlı vermeknonemli değil ama ben 7 li rakamları görmek istiyorum biran önce

Süre uzadıkça inancım kırılıyor ama gram da olsa her hafta veriyorum mutlaka

Böyle giderse mayısa kadar anca 70 kilo olacam

3 ayda verebileceğim kiloyu 6 ayda vereceğime canım çok sıkkın

Spor yapan var mı aranizda

X