Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet evet
Öyle mi dersin kaptanım 🤔tamam o zaman pırasa yapıp yiyem🤨😃
Pırasa yap kuzum 1 tabak koy yanına yoğurt bak her zaman sebzenin yanında yoğurt ayran yada kefir tüket etin balığın tavuğun yanında salata uygun olanı buymuş yada cacık yap seversen güzelde sunum neydi ilk önce gözümüzü sonra midemizi doyurcaz😃

Nisan a2023 de 75 kiloya kadar indim hatta 73 u bile gördüm Eylül de tatilden bir döndüm baktim 85 kiloyum ve suan 82 kiloyum Eylül ve ekim bitti bende 3 kilo gitti yani iki ayda 3 kilo Elhan Elhan hesap kitap isine girme diyorsun ama rakamlar yalan soylemez
ayda 2 kilo bile degil bu gidisle kisin kilolari tekrar alacagim birakma noktasindayim

Evet evet

Pırasa yap kuzum 1 tabak koy yanına yoğurt bak her zaman sebzenin yanında yoğurt ayran yada kefir tüket etin balığın tavuğun yanında salata uygun olanı buymuş yada cacık yap seversen güzelde sunum neydi ilk önce gözümüzü sonra midemizi doyurcaz😃
Bugün karnabahar yiyeceğim bakalım yarın ne olacak 🥺

Nisan a2023 de 75 kiloya kadar indim hatta 73 u bile gördüm Eylül de tatilden bir döndüm baktim 85 kiloyum ve suan 82 kiloyum Eylül ve ekim bitti bende 3 kilo gitti yani iki ayda 3 kilo Elhan Elhan hesap kitap isine girme diyorsun ama rakamlar yalan soylemez
ayda 2 kilo bile degil bu gidisle kisin kilolari tekrar alacagim birakma noktasindayim
Canım yeni yeni motivasyon kazanıyorsun geçmişi unut bir kere. Ayda iki kilo çok sağlıklı yıl içinde ayda bir kilo versek 12 kilo ediyor. İki yılda 24 kilo. Acele etmeye gerek var mı ...😘😘😘😘

Canım yeni yeni motivasyon kazanıyorsun geçmişi unut bir kere. Ayda iki kilo çok sağlıklı yıl içinde ayda bir kilo versek 12 kilo ediyor. İki yılda 24 kilo. Acele etmeye gerek var mı ...😘😘😘😘
Acele işe şeytan karışır yavaştan minik adımlarla yoluna devam et ZincirKirma ZincirKirma

Beddua iyi bir şey değil yapılmamalı ama yok ben dayanamam ille de söyleyeceğim diyeceksiniz şunu edin çok etkili. Ettiğiniz kişiyi anında sersemletir. 👇👇👇

Dilerim sevdiğin arkadaşlar birbirine girer çaresiz kalırsın . :KK14::KK14:

yazarhanim35 yazarhanim35
@blonde ambition
Efenin_Annesi Efenin_Annesi
Jou Jou
Hepinizi o kadar çok seviyorum ki bunu anlamak için kalbinize sorun o cevap verecektir. Çok farklı renklere sahipsiniz sizi güzel yapan da bu.
Aranızda barış , huzur , muhabbet olsun. Bize bunlar yakışır.
Olgunlugunuza güveniyor ve sizden adım bekliyorum. :dua::KK200::dua:
Benim kimseyle sorunum yok abla

X