Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selamm
Birkaç gündür giremedim
Hiç veremedim kilo moralim bozuk bi toparlanamadim gitti bir yandan da yuzum sarsmaya başladı moralim çok bozuk
Bir andan olmuştu mayıs ayı gibi sabah bi baktık aynaya çökmüş bu ben olamam dedim ve günden güne çöküyor daha 36 yaşındayım
Ama ben de baya eziyet çektim evliliğinde onun etkileri diye düşünüyorum benimle aynı yaş kız ofiste yeni mezun sandım ben öyle güzel yüzü diri yani cilt anlamında kendimi çok kötü hissediyorum

mutlu olacağımızı kestiriyorum yazarcim azmine kuvvet 🧿🧿

Aslaa acımam alırım en iyisini 😅😅😅

Kuzum gece biseyy yoktu kuzucugumun sallgin demek ki çok geçmiş olsun şimdi nasil bebeğim
Şimdi iyi aslında salgın değill bizde cozemedik ne olduğunu acilede serum yedi iltihap dedi doktor serumla canım çıktı kızla bide ya cok zor bitirdik
ILtihap olsa ağzına biçak açamazdı biran oldu hersey sana iyi geceler dememle başladı olay
Diş yaparmı böyle kusma falan ilkkez yaşıyiruz

Belki de regl öncesi moral bozukluhlguyla abarttım bilemiyorum kızlar makyaj yapınca sorun yok da makyajsız takılıyorum çok kendime :KK43: neyse içimi dökeyim dedim ajshsh😊
son zamanlarda hızlı kilo verdiysen bir anda yüz çöküyor ama sonra zamanla toparlıyor merak etme :KK60:

ben de ilk kilo verdiğimde herkes "ayyy yüzün çok çöktü kilo verme, ve hatta geri al" dyen bile oldu epey dikkat çekiyordu yüzümdeki çöküklük, ama şimdi toparladı birazcık, en azından eskisi kadar dikkat çekmiyor

mutlu olacağımızı kestiriyorum yazarcim azmine kuvvet 🧿🧿

Aslaa acımam alırım en iyisini 😅😅😅

Kuzum gece biseyy yoktu kuzucugumun sallgin demek ki çok geçmiş olsun şimdi nasil bebeğim
Rahmetli Kemal Sunal'ın bir film repliği geldi aklıma. Hababam Sınıfı' ndan . Alınır misin emin olmadigimdan yazmıyorum ama sen anla :KK53:

Şimdi iyi aslında salgın değill bizde cozemedik ne olduğunu acilede serum yedi iltihap dedi doktor serumla canım çıktı kızla bide ya cok zor bitirdik
ILtihap olsa ağzına biçak açamazdı biran oldu hersey sana iyi geceler dememle başladı olay
Diş yaparmı böyle kusma falan ilkkez yaşıyiruz

Çok geçmiş olsun, benim oğlum yatmadan önce çok karıştırırsa yediklerini kusabiliyor, salgın değilse belki böyle bir şeydir.

Elhan Elhan Efenin_Annesi Efenin_Annesi kaptanlarım ben bir süre ara vermiştim. Psikolojik olarak diyete adapte olamıyorum ayrı. Siteye girip konuyu çok takip edemiyorum apayrı. Tekrar denedim ama hala aynıyım malesef. Biraz zor zamanlardan geçiyoruz ailecek. O yüzden çekilmek istiyorum bir süre gelemicem. Hepinizi çok seviyorum. İyiki sizleri tanıdım. Hepinize bol eksiler diliyorum. Tekrar görüşmek üzere inşallah 🤲🏻❤️❤️❤️❤️ Jou Jou benim burada olmama vesile olan joum sanafa apayrı teşekkür ediyorum😘😘🙏🏼❤️❤️

son zamanlarda hızlı kilo verdiysen bir anda yüz çöküyor ama sonra zamanla toparlıyor merak etme :KK60:

ben de ilk kilo verdiğimde herkes "ayyy yüzün çok çöktü kilo verme, ve hatta geri al" dyen bile oldu epey dikkat çekiyordu yüzümdeki çöküklük, ama şimdi toparladı birazcık, en azından eskisi kadar dikkat çekmiyor
İnanır mısın şimdi fark ettim yazdıktan sonra
Cok güzel veriyordum ben birkaç aydır durdu belki de bilinc altımda kilomu koruyayim da daha fazla çökmesine olabilir mi ki malum bilincimize göre vücudumuz gardını alıyor genelde

Yüz germe için yaşın daha çok genç, ama belki ufak müdahalelerle kendini daha iyi hissedersin.
Ufak müdahale olamaz alerjik bir bünyeyi m doktorlar dudak dolgusu bile yapmayı kabul etmiyorlar :) iki doktora sormuştum
Yuz yogasina düzenli başlayacağım artık
3 gün yapmıştım.ve 3 günde bile hafif etki yapmıştı başlayayım bakalim

Kızlar hurma diyeti yapmaya karar verdim
Gittim hurma alayım dedim kilosu 360 tl :KK57:

Neyse aldim ve başladım
Peki bu diyette çay kahve serbest değil mi?
Normalde serbest değil. Dayanamıyacak kadar tiryakiyseniz 1 fincan için diyor Dr.Ender saraç.
Dr. Ender saraç ile hurma diyeti yaz canm google de Ender Saraçtan dinle detaylı anlatıyor hemen kısack güzel videolarda anlatmş

Elhan Elhan Efenin_Annesi Efenin_Annesi kaptanlarım ben bir süre ara vermiştim. Psikolojik olarak diyete adapte olamıyorum ayrı. Siteye girip konuyu çok takip edemiyorum apayrı. Tekrar denedim ama hala aynıyım malesef. Biraz zor zamanlardan geçiyoruz ailecek. O yüzden çekilmek istiyorum bir süre gelemicem. Hepinizi çok seviyorum. İyiki sizleri tanıdım. Hepinize bol eksiler diliyorum. Tekrar görüşmek üzere inşallah 🤲🏻❤️❤️❤️❤️ Jou Jou benim burada olmama vesile olan joum sanafa apayrı teşekkür ediyorum😘😘🙏🏼❤️❤️
Canım kendine iyi bak. Çabuk dön bekliyoruz 🌹🌹🌹

İnanır mısın şimdi fark ettim yazdıktan sonra
Cok güzel veriyordum ben birkaç aydır durdu belki de bilinc altımda kilomu koruyayim da daha fazla çökmesine olabilir mi ki malum bilincimize göre vücudumuz gardını alıyor genelde
olabilir tabii

endişe etme o yüzden zamanla kilon oturdukça yüzün de toparlıyor

Bitanemmm sen iyi oll kuzumm nezaman hazır hissedersen gell tabikii canım benimm❤️❤️

X