Popüler Konu LenaG ile MasterFit

herkese günaydın,

30 ekim pazartesi menümü yazayım, artık bir düzen sağlayayım:

10:30
5 adet elma dilim fırın patates
1 dilim peynir
4 kaşık menemen

12:00
1 duble türk kahvesi, 2 kuru incir

19:00
1 kase yayla çorbası
1 tabak yeşil fasulye
1 kase yoğurt
1 kase salata

21:00
1 duble türk kahvesi

Elhan Elhan
Düzene geçmen dileğiyle ozim balım
:KK60: :KK200: :dua: :KK60: Afiyet olsun güzel menü.

Okulda kahve arası. Ders boş olunca...

Eklentiler

• IMG_20231031_115712.jpg
    IMG_20231031_115712.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 30
Çiğe yakın değil tam çiğ olacsk. Sadece yer fıstığını kavrulmuş.

40 günden fazla oluyor o zaman. Eylülün sonu başlamıştın. Ben 1 Ekimde başladım.

Ohoo şimdi bir hurmadan birden fazla seçenek oldu.
Evet 42 gün oluyor, 43. Gün serbest gün
Valla hurmayla çay içebileceğim için çok mutluyum, diğer seçenekleri vakti geldiğinde değerlendiririm, henüz bilgim yok.

Fıstık 1 kez kızımda yedim, çiğ kuruyemiş kalmamıştı, çekirdek olsun dedim, zaten bugün cevizim gelecek, artık ordan devam, tahinli karışımla dönüşümlü yaparım

Apa' nin bulgura teşvik ettiğini bilmiyordum hâlâ da çok ilginç geliyor. :KK51: Ben isyan ederdim o da beni gruptan atardı muhtemelen :confused:
Seviyeleriniz sabır gerektiriyor hayattan sogurdum . Her babayigidin harcı değil canim. :super:
Yok yaa, aslında vücudundaki rahatlamayı bir görsen bırakmak istemezdin, bulgur ekmek gibi şişirmiyor. İlk yaptığımda haftada 2 kez yapıp 4 gün yediğim ve hep eksi geldiğim oluyordu.
Dünkü orta boy tencereye 1 avuç bulgur attım ve 1 kase yedim, sabah + 500 gördüm, şaşılacak şey lenfödem az, ağrım az, elim yüzüm şiş deyil. Bu neyin artısı çözemedim

Son düzenleme:
Ben Apasiz arınma yolundan emekliyerek gitmeye razıyım kuzum. :KK14: Kan grubuna göre beskenmek bilim açısından önemli bu kanıtlandı . Dediklerine inanıyorum ama zor. 16.8 neyime yetmiyor. Paketli gidalardan da uzağım. Tek eksiğim niyet olabilir onu da alışkanlık haline getiririm . :rapci:Sizin seviyelerin iki üç gün açlık bölümüne dayanamam onu biliyorum sanırım ölürüm ben. :silah: Allah kolaylık versin gezegenfeza gezegenfeza ile sen bacima. :dua:
Bu hep böyle gitmeyecek, karaciğer temizliğine kadar vücudu fabrika ayarlarına döndürmek hedefleniyor, sonrası hemen eski düzene dönmemek için alışma süreci, en sonu kişinin iradesine bağlı, ben ilkinden sonra Türkiye’ye gitmiştim, davetler, dışarda yemeler filan, toparlayamadım. Bu sefer nasip olursa birkaç sefer programa katılıp pekiştirmek istiyorum ,Rabbim nasip etsin 🤲🏼
En önemlisi ve zor olanına hazır ve paketli gıdaları hayatımızdan çıkarmak

Yaaa sen hamişşmisin 🙈🙊 ya aşk olsun niye demedin bana hayırlı olsun güzelim yaaa
Anaammm kızzzz deme öylee dicektim ama biara kaynadı gitti unuttum sonrada dedim zannettim aslinda

gelmedin kaçgundurr unuttun iyice benide bende zaten sokumu atlatamadım sen bana kaptan devrettiğin zaman ben hamileymişimm ya nasil olcak nasil bitcek bilemedim herkesten uzağımm gecede kizıma ateş çıktı neolduğunu anlayamadık kustu bide havale gecirdi yavrum 😔

Yok yaa, aslında vücudundaki rahatlamayı bir görsen bırakmak istemezdin, bulgur ekmek gibi şişirmiyor. İlk yaptığımda haftada 2 kez yapıp 4 gün yediğim ve hep eksi geldiğim oluyordu.
Dünkü orta boy tencereye 1 avuç bulgur attım ve 1 kase yedim, sabah + 500 gördüm, şaşılacak şey lenfödem az, ağrım az, elim yüzüm şiş deyil. Bu neyin artısı çözemedim
Bulgurdan olmasın :KK70:

Anaammm kızzzz deme öylee dicektim ama biara kaynadı gitti unuttum sonrada dedim zannettim aslinda

gelmedin kaçgundurr unuttun iyice benide bende zaten sokumu atlatamadım sen bana kaptan devrettiğin zaman ben hamileymişimm ya nasil olcak nasil bitcek bilemedim herkesten uzağımm gecede kizıma ateş çıktı neolduğunu anlayamadık kustu bide havale gecirdi yavrum 😔
Geçmiş olsun canım

Oy kıyamam, Allah şifa versin canım 🤲🏼

Verdikçe mutlu oluyoruz kaptancım inşallah kglarımız gittikçe daha da mutlu olacağız 🥰
mutlu olacağımızı kestiriyorum yazarcim azmine kuvvet 🧿🧿
Gitti gül gibi yazarımız :işsiz:
Beni alaydın nolurdu yaktın ciğerimizi :KK61:
Aslaa acımam alırım en iyisini 😅😅😅

Kuzum gece biseyy yoktu kuzucugumun sallgin demek ki çok geçmiş olsun şimdi nasil bebeğim

X