Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Normalde serbest değil. Dayanamıyacak kadar tiryakiyseniz 1 fincan için diyor Dr.Ender saraç.
Dr. Ender saraç ile hurma diyeti yaz canm google de Ender Saraçtan dinle detaylı anlatıyor hemen kısack güzel videolarda anlatmş
İzledim şimdi canim bitki çayına izin vermiş ben de kayısı çayı içmiştim
Bakalım 2 gün yapicam aslında 1 hafta yapın diyor da ben dayanamam o kadar

İzledim şimdi canim bitki çayına izin vermiş ben de kayısı çayı içmiştim
Bakalım 2 gün yapicam aslında 1 hafta yapın diyor da ben dayanamam o kadar
Bende en fazla 2 yada 3gün yaptım her seferinde canım zaten bir defada aralıksız yapılacakken 7günün üstünü önermiyor. 2-3 günde de çok etki ediyor bozmazsan 2kilo gidiyor. :KK66:

Kızlar 29 Eylül de kilo bildirimlerimlerimizi ekran görüntüsü almıştım. Kendi takibimi, kontrölümü yapmak için ve 1 ay dolmuş madem Hadi atayım size de 1 ayda ne kadar yol aldığına herkes baksın 😊

20231031_160450.jpg

Önümüzdeki ay daha iyi sonuçlarımız olsun. ❤

Anaammm kızzzz deme öylee dicektim ama biara kaynadı gitti unuttum sonrada dedim zannettim aslinda

gelmedin kaçgundurr unuttun iyice benide bende zaten sokumu atlatamadım sen bana kaptan devrettiğin zaman ben hamileymişimm ya nasil olcak nasil bitcek bilemedim herkesten uzağımm gecede kizıma ateş çıktı neolduğunu anlayamadık kustu bide havale gecirdi yavrum 😔
Geçmiş olsun 🥺

Kızlar 29 Eylül de kilo bildirimlerimlerimizi ekran görüntüsü almıştım. Kendi takibimi, kontrölümü yapmak için ve 1 ay dolmuş madem Hadi atayım size de 1 ayda ne kadar yol aldığına herkes baksın 😊

Eki Görüntüle 3326955

Ben iyi yol kat etmişim 😍

Bende en fazla 2 yada 3gün yaptım her seferinde canım zaten bir defada aralıksız yapılacakken 7günün üstünü önermiyor. 2-3 günde de çok etki ediyor bozmazsan 2kilo gidiyor. :KK66:
Evet. Ben sabah yemedim öğlen yedim ve akşam yiyeceğim. Su içtikçe tok tutuyor. İnşallah 2 kilo veririm de en azından haftasonu aldığım kiloyu vermiş olurum

Eki Görüntüle 3326955

Ben de kendime 65 desem 4 kg gitmiş oluyor 1 ayda baya iyi bir sonuc aferin kendime :)

Evet. Ben sabah yemedim öğlen yedim ve akşam yiyeceğim. Su içtikçe tok tutuyor. İnşallah 2 kilo veririm de en azından haftasonu aldığım kiloyu vermiş olurum

Ben de kendime 65 desem 4 kg gitmiş oluyor 1 ayda baya iyi bir sonuc aferin kendime :)
Evet canm iyi gidiyoruz :KK5: benim de 5 gitmiş. 😊

Çok güzel bir sonuç tebrik ederim inşallah daha çok verirsin
Sende canm 🙏🏻 ama baya sporda yaptgm için kas kaybım olmayıp hatta hafif kas artışıda eklenebiliyor ondan benim tartıma daha yüksek rakamlar yansımaz sanırım canım ama 5 çok ideal zaten benim için bu ayda yine 5 versem çok mutlu olurum. Böyle iki ay daha 5 -5 harika olur🙏🏻

Çok tatlı bir öğretmen arkadaş vardı. fesang fesang bir defasında ben kaptandim takımı bayağı zorluyordum . Elimi her lokmaya uzattigimda aklıma sen geliyordun hemen bırakıyordum derdi. O hafta üç kiloya yakın vermişti. Sıkı kaptanlarin kıymetini bilmeliyiz kuzum. :dua:
3.5 kilo Elhanım lütfen 😂😂😂
Selamlar herkese

X