Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menüm

13:00
2 çatal peynir
9 zeytin
Kaymak
Salatalık
1 kase yoğurt

19:00
1,5 porsiyon pezik sarma biber dolma (bulgurlu)
1 kase yoğurt

Kaç gündür bulgursuzluğumdan kabız oldum. Gönlümce yedim. Kuyruk yağından oh miss d vitamini.
Şimdi karnıma makine girdi. Zor yazıyorum yani 😄

Elhan Elhan Efenin_Annesi Efenin_Annesi
Kaptanım bulgur yerine sağlıklı bir dilim ekmek denemeni tavsiye ederim. Ben kabızlığı bu şekilde çözmüştüm.
Afiyet olsun inşallah sıkıntıların geçer. :dua:

11:00
2 dilim ekmek
Peynir zeytin
Hibiskus çayı
13:00
Nane limon
16:00
Diyet çikolata
18:30
3 kepçe mercimek çorbası
Salata
2 dilim ekmek
1,5 lt su
Elhan Elhan Efenin_Annesi Efenin_Annesi
Hayalcim dört dilim ekmek fazla gibi geldi.🥺Her bir kepçe çorba bir dilim ekmek yerine geçer diyor diyetisyenler ne kadar doğru bilemem.
Afiyet olsun :KK60:

Pazartesi menüsü

Sabah
2 haşlanmış yumurta
Hindi füme
Lor peyniri
Domates
Yeşillik

Ogle
1 küçük pogaca
1.lokum (bebek gormeye gittim)

Akşam
Tavuklu şehriye çorbası
3 çatal lorlu eriste

Su 2 litre
2 Mil leslie yaptim
Elhan Elhan Ellssa Ellssa
Afiyet olsun Eminecim. Güzel menü. Geri kalan üç günlük menülerin de güzel olur inşallah 🙏

Canm haftasonu serbet beslendim diye yazmıştım yani canınız çekmesin sonuçta herkes diyette diye yazmak istemedim . Dün tüm gün dışardaym canm eve gece yarısı 02de döndüm 03de yattım. İzmirde müthiş güzel kutlama yapıldı denizden tüm gemiler lazer şovlar ve fişekler attı sahildeydik valla dısarda hiç diyet yapmadım yani öğlen meşhur bir tatlıcaya girmiştik üzerine 2 top dondurma konulmuş Spangilede yedim ve günün devamında da bir duble alkol ile Bir dolu kase kadar antep fıstığı yedim. Akşamda yine dışarda yedik Adana kebap,yayık ayran,salata canm aslında bu akşam menüm diyette yenebilir ama öğlen yediklerimden genel kalorim yüksek olmuş oldu. Cumaya kadar dengeliycem Elhan Elhan :oops:
Aayyy ne güzell yaaa bi biz çıkamadıkk istambula olmayı cok isterdim dün ams kısmet değilmiş 🥲

Canm haftasonu serbet beslendim diye yazmıştım yani canınız çekmesin sonuçta herkes diyette diye yazmak istemedim . Dün tüm gün dışardaym canm eve gece yarısı 02de döndüm 03de yattım. İzmirde müthiş güzel kutlama yapıldı denizden tüm gemiler lazer şovlar ve fişekler attı sahildeydik valla dısarda hiç diyet yapmadım yani öğlen meşhur bir tatlıcaya girmiştik üzerine 2 top dondurma konulmuş Spangilede yedim ve günün devamında da bir duble alkol ile Bir dolu kase kadar antep fıstığı yedim. Akşamda yine dışarda yedik Adana kebap,yayık ayran,salata canm aslında bu akşam menüm diyette yenebilir ama öğlen yediklerimden genel kalorim yüksek olmuş oldu. Cumaya kadar dengeliycem Elhan Elhan :oops:
Bayram kutlaması yapmışsın. 😅 Bir cumalik vaka daha eklendi sayfaya. Allah sonumuzu hayretsin :dua:

Bende menümü paylaşayım
Kahvaltı
1 yumurta
3 ince dilim sucuk
3 adet zeytin
1 dilim kaşar peyniri
Küçük bir dilim ekmek
1 bardak cay
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi+1mandalina
Akşam
1 adet küçük kıymalı pişi
Bolca salata
1 yemek kaşığı çökelek peyniri

Kayısı çayı içerim.seytan dürtüyor çekirdek citle diye. :KK70:
Elhan Elhan Ellssa Ellssa
Dukan yaptım bugün onu da iciverdim arada
Afiyet olsun Sibelcim. :KK60:
Şeytanı dinleme tatlım. :dua:

Kaptanım bulgur yerine sağlıklı bir dilim ekmek denemeni tavsiye ederim. Ben kabızlığı bu şekilde çözmüştüm.
Afiyet olsun inşallah sıkıntıların geçer. :dua:
Ekmek yasak kaptanım.
Böyle de çözdüm. İlk taksiti ödedim gecikme ile😂 karnındaki makine hala çalışıyor. Limonlu çayımı içiyorum. 2.taksit hazırlanıyor😄

Ekmek yasak kaptanım.
Böyle de çözdüm. İlk taksiti ödedim gecikme ile😂 karnındaki makine hala çalışıyor. Limonlu çayımı içiyorum. 2.taksit hazırlanıyor😄
Anladım kaptanım özel bir listen vardı doğru. Keşke bize daha önce anlatsaydin bu durumu. :cry: Bulgur bulgur deyip başının etini yedim üzgünüm. Limonlu çayın şifa olsun. Kahvenin içine hindistan cevizi yağı koymayı da deneyebilirsin o da kabızlığa iyi geliyor ama sabah içmek lazım.

Pazartesi Kilo Kontrol Bildirimlerimiz
❤️💙❤️💙❤️💙❤️💙❤️
Masterfit Yarışması 89. Etap27.1030.10FarkYüzde
Kırmızı Takım
Efenin_Annesi Efenin_Annesi KAPTAN96.796.2-0.50.51
@Hayalkuran77.578.0+0.5
@flziso66.065.4-0.6
menekse_kokusu menekse_kokusu 66.266.6+0.4
@TemelinSafinazi67.25
@Cookiie 79.679.60
@kayipdunya82.482.05-0.35
@s i d e l y a 65.0