Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bize nazar değdi bu hafta 🙈 Bu hafta artısız kapatalım. Haftaya bomba gibi devam ederiz .🥰
Ben inanırım kuzum. Sabah gunesin ilk ışıklariyla ziyaretçi sayimiza bakıyorum 35-40 kişi bakıyor. :KK57: Hele cuma günleri herkesin gözü üzerimizde. Baksınlar tabi tüm Türk hanımlarına destek olalım ama her göz aynı değil işte. 😭 İnşallah toparlanır önümüze bakarız. 🙏🙏🙏

Kahvaltı : yulaf tost , 5zeytin, 1haşlanmş yumurta

Öğlen: sütlü kahve , 2kare bitter, yarım muz

Akşam: 1 kase tarhana çorbası, 1 tavuk şinitzel

1 Saat spor yaptm, Dukan içeceği içtim.
Elhan Elhan ve sende sorarsın şimdi @Jou 😂
Muhteşem bir menü. :KK9::KK9::KK9:
Afiyet olsun canım 😘 Yarın ben de çok güzel bir menü hazırlayacağım inşallah.

Canım Çok sevindim senin adına 😍♥️ inanılmaz bir eksi ve hemde daha pazartesiden maşallah 👏 70lere geldiğin içinde ayrıca mutlu oldum 🔥

Sibel tebrik ederim. 72yi görmene çok sevindim.

Harika gidiyorsun canım maşallah. ♥️ Cumaya 64'e geçecek gibisin. Bu rakamların darısı başıma . 😊
Insallah kuzum ama değişiklik pek sezmiyorum 😶 koşu bandı gelince sporla daha iyi olacağım gbi

Muhteşem bir menü. :KK9::KK9::KK9:
Afiyet olsun canım 😘 Yarın ben de çok güzel bir menü hazırlayacağım inşallah.
Hadi bakalım tekrar sahalara geri dönüyoruz :KK5: yarın dukan içeceklerimizide yapalım :KK50:
Insallah kuzum ama değişiklik pek sezmiyorum 😶 koşu bandı gelince sporla daha iyi olacağım gbi
Olacak olacak 😊 Olumlu düşün olumlu olsun . 🌸

Anladım kaptanım özel bir listen vardı doğru. Keşke bize daha önce anlatsaydin bu durumu. :cry: Bulgur bulgur deyip başının etini yedim üzgünüm. Limonlu çayın şifa olsun. Kahvenin içine hindistan cevizi yağı koymayı da deneyebilirsin o da kabızlığa iyi geliyor ama sabah içmek lazım.
Aslında yağlı kahve de yasak da ben yapıyorum, mecburiyetten.
Öncesinde ekmek bağımlılığı olanlar için hergün bulgur yemeyi tavsiye ediyor Ahmet bey, tabi miktar önemli.
Bende bi çözüm bulamadım kabızlık olayına 😔

Aslında yağlı kahve de yasak da ben yapıyorum, mecburiyetten.
Öncesinde ekmek bağımlılığı olanlar için hergün bulgur yemeyi tavsiye ediyor Ahmet bey, tabi miktar önemli.
Bende bi çözüm bulamadım kabızlık olayına 😔
Akşamda 3 kayisiyi suya isla sabah suyunile beraber kayisilari ye üstüne 2 bardak daha su iç abla bende işe yaradı umarım faydası olur Elhan Elhan abla belki denemek istersin

X