Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan Elhan Elhan ablacım geç girdim kusura bakma ancak fırsatım oldu ablacım Hafta sonu serbest bestlendim ondan biraz artım var ama cumaya kadar halledeceğim . Hazırlık takımı için bildirimimi yapayım
Cuma: 74.5
Bugün : 74.8
Fark : +300gram

Son düzenleme:
Geçen cuma: 65.9
Pazartesi: 67.4
Fark: +1.5 kg

Ellssa Ellssa kusura bakma neden kaynaklandığını bilmiyorum sadece yediklerime dikkat ettim yani diyet yemekler yemedim birde aç bırakmadım kendimi aç kalınca çok kilo veriyordum ilk defa bu kadar çok aldım ama cumaya toparlayamadım insallah

Elhan Elhan Ellssa Ellssa
Sıkıntı değil Cumaya toplarsın canım. 💙

Afiyet olsun canım 😘

Bugunki menum
Kahvaltı 13.00
1 adt yumurta
2 dlm salam
3 4 adet zeytin
1 dlm ekmek

Ara öğün
Soda
3 4 adet ceviz

Akşam
1 kase çorba

Dışarıdaydım yeni geldim saatin 8i geçmemesi için 1 kase çorba içtim

Elhan Elhan Efenin_Annesi Efenin_Annesi

TARTI BİLDİRİMİ
Cuma 66.0
Bugun 65.4
Fark -600 gram

Günaydınnn
Cuma 79.60
Bugğn 79.69
Sabitim
Efenin_Annesi Efenin_Annesi Elhan Elhan

Günaydın.
Cuma 66.1
Pazartesi 66.6
Fark+500gr 😔

Cuma
77.50
Pazartesi
78.00
+500 cumaya kadar vericem pzt hep artı oluyor benim Elhan Elhan Efenin_Annesi Efenin_Annesi

Selam kızlaaar onlarca sayfa bırıkmıs okuyamadım :KK57: bebıskom hasta sürünüyoruz biz bakamıyorum o yüzden :KK14: Elhan Elhan ablişkom hzırlık daha uygundu bana bu hafta%100 artıyım çnkü ne dıyet ne uyku duzenım var boşu boşuna takım yüzdesi düşürüp emeklerini heba etmek istemedim kimsenin :KK14: haa dersen artık çok geç 1 kasım doğumgünüm yeni bi ben hediye etmek için kendime başa sarmaya karar vermiştim 2 gün aç kalır eksiye düşmeye çalışırım ama risk almış oluruz Efenin_Annesi Efenin_Annesi bnm yüzünden kaybetmesin çok üzülürüm:hasta:
Hepinize bildirimlerinizd3n dolayı teşekkür ediyorum kizlar ikizlerim biraz rahatsız ateşleri var . Artı gelen arkadaşlarımın Cuma ya kadar onları eksiye cevireceklerini biliyorum . Takımıma güveniyorum sizleri seviyorum. Hayalkuran Hayalkuran
flziso flziso
menekse_kokusu menekse_kokusu
ZincirKirma ZincirKirma
s i d e l y a s i d e l y a
Cookiie Cookiie
TemelinSafinazi TemelinSafinazi
Ysmnondr Ysmnondr

Başlangıç :89.00
Cuma :80,500
Bugün :78,300
Fark:-2.200
Canım Çok sevindim senin adına 😍♥️ inanılmaz bir eksi ve hemde daha pazartesiden maşallah 👏 70lere geldiğin içinde ayrıca mutlu oldum 🔥
Bende bildirimimi yapayım.
Cuma:73.400
Pazartesi:72.800
Fark:-600 gram

Elhan Elhan Ellssa Ellssa
Sibel tebrik ederim. 72yi görmene çok sevindim.
TARTI BİLDİRİMİ
Cuma 66.0
Bugun 65.4
Fark -600 gram

Harika gidiyorsun canım maşallah. ♥️ Cumaya 64'e geçecek gibisin. Bu rakamların darısı başıma . 😊

Elhan Elhan Elhan ablacım geç girdim kusura bakma ancak fırsatım oldu ablacım Hafta sonu serbest bestlendim ondan biraz artım var ama cumaya kadar halledeceğim . Hazırlık takımı için bildirimimi yapayım
Cuma: 74.5
Bugün : 74.8
Fark : +300gram
Estağfurullah...çok değil artı cumaya kadar hallederiz. :dua:

20231030_083256.jpg
Efenin_Annesi Efenin_Annesi
Cuma : 96.7
Pzt. : 96.2
Fark : -500
Yüzde : 0.51
Screenshot_2023-10-30-17-10-11-700-edit_com.opera.browser.jpg
Ellssa Ellssa
Cuma: 78.5
Pzt. : 78.1
Fark : -400
Yüzde: 0.50
Pazartesi avantajını Efenin_Annesi Efenin_Annesi kaptanım kazanmıştır. :KK9: :KK9: :KK9:
Kaptanım transferini gerçekleştirebilirsin. :KK60:

X