Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ozzybal Ozzybal tatlım cumartesi tartıldın mı :KK51:
Kusura bakma, cumartesi tartıldım, hafta sonu yoğunluğu beni bitirdi, misafirler, etkinlikler, geçte olsa paylaşayım.

28_ekim_2023.jpg

Afiyet olsun abla 😘 körili tavuk olsada yesem hastayım kolumu kaldıracak dermanım yok :KK1:
Keşke yakın olsak canım, üzüldüm şimdi 😔
Çabucak iyileş, sana senden başkasından fayda yok 😔
Bana da öyle 😔
Bir çorbayı koydum, bileklerim yanıyor, bacaklarım ağırlaştı, yattım, dinlenip geri kalkacağım

Selam kızlaaar onlarca sayfa bırıkmıs okuyamadım :KK57: bebıskom hasta sürünüyoruz biz bakamıyorum o yüzden :KK14: Elhan Elhan ablişkom hzırlık daha uygundu bana bu hafta%100 artıyım çnkü ne dıyet ne uyku duzenım var boşu boşuna takım yüzdesi düşürüp emeklerini heba etmek istemedim kimsenin :KK14: haa dersen artık çok geç 1 kasım doğumgünüm yeni bi ben hediye etmek için kendime başa sarmaya karar vermiştim 2 gün aç kalır eksiye düşmeye çalışırım ama risk almış oluruz Efenin_Annesi Efenin_Annesi bnm yüzünden kaybetmesin çok üzülürüm:hasta:

1 Kaşık at ağzına 🤣
Salata atayım ağzıma.
Selam kızlaaar onlarca sayfa bırıkmıs okuyamadım :KK57: bebıskom hasta sürünüyoruz biz bakamıyorum o yüzden :KK14: Elhan Elhan ablişkom hzırlık daha uygundu bana bu hafta%100 artıyım çnkü ne dıyet ne uyku duzenım var boşu boşuna takım yüzdesi düşürüp emeklerini heba etmek istemedim kimsenin :KK14: haa dersen artık çok geç 1 kasım doğumgünüm yeni bi ben hediye etmek için kendime başa sarmaya karar vermiştim 2 gün aç kalır eksiye düşmeye çalışırım ama risk almış oluruz Efenin_Annesi Efenin_Annesi bnm yüzünden kaybetmesin çok üzülürüm:hasta:
Geçmiş olsun canım. Bebeler hasta olmasın ya. Bir aydır köh köh öksürüyoruz. Hiç mi azalmaz azalmıyor.

Salata atayım ağzıma.

Geçmiş olsun canım. Bebeler hasta olmasın ya. Bir aydır köh köh öksürüyoruz. Hiç mi azalmaz azalmıyor.
Öksürmüyo çok şükür ama ateş mahvetti bizi bütün düzen bozuldu şimdi uykuya yattı yıne bu saatte mesela bnde teli alabildim elime :ruh: bnde öksürük kaldı oda bitse rahatlasam

Saol cnm bnm

Bunu bana yapılmış bir saygısızlık olarak yorumluyorum. Neden diye sorarsan madem böyle bir niyetin vardı cuma akşamı bildirmeliydin. Yada cumaya kadar idare edip cumadan sonra durumunu bildirip hazırlığı talep edebilirdin. Beni ve takimi yari yolda bırakmak hoş olmadı. Elhan Elhan ablacim benim takimimdaki blonde ambition blonde ambition hazirliga alır misin.

İnşallah faydası olur birseylerin kuzum
Şu yazım diline ve sadece kendinden bahsetmiş oluşana bakarsan benim idare etmemin tek taraflı ce saçma olacağını görürsün. Ben size hatta özellikle de sana psikolojik olarak hep destek verip ,yüreklendirip,motive etmeye çalştm ve bunu hangi takımdaydn ,kim kaptandı bakmadan yaptm insan olduğun için. Sen neyin var diye sorma deregi bile duymadan benim isteğimin sadece kendine ne hisstirdiğine bakıp üztünede bu kadar sert dille yorum yaptığın için cumaya kadar orda olmam benim kendi kendime yapacağım bir saygısızlık olur. Ayrıca Elhan Elhan abla hep söyledi kişi sayısına bölünur. Takımı etkileyen hiç bir şey yok. Elhan abla biliyor en fazla çıkış benim ilk kaptan olduğum hafta oldu. Takimin nerdeyse yarısı ayrildi yada hazırlığa geçti ve soylesinler ben bir kişiye boyle bir şey yazdim mi? Yazmam! Çümkü kendime yakistirmam. Herkes kendine yakışanı yapar. Cuma söyleseydin demişsin ama Bunu Cuma da söyledim ve devaminda da sende dahil cumadan beri istediğmi herkes zaten biliyor. Büyük ihtimal Elhan abla belki vazgeçerim diye hızlıca uygulamaya koymadı sadece o kadar

X