Popüler Konu LenaG ile MasterFit

29 Ekim
10.30 Yulaflı, sebzeli omlet
14.00 Kahve
16.00 Tarçınlı bir elma, yarım muz
19.30 Yarım muz
Yeşil çay , su bilmiyorum
Ellssa Ellssa
Kahvaltı hariç menü yok. Şaşırdım. Umarım karşılığında giden kilo olacak 😍 afiyet olsun canım 💙
Başlangıç :89.00
Cuma :80,500
Bugün :78,300
Fark:-2.200
Ooo harika bir rakamm harikasın 💙
Cuma 64.3
Bugün 64.7
Artı + 400
Genelde pazartesi artı gelip cuma eksi geliyorum insalahhh öyle olur yine
Elhan Elhan Ellssa Ellssa
Pazartesi artıda olsa da Cuma eksi olur. Dikkatli olacağına inanıyorum 💙

Evet kızlar 64.65 kg ile başlıyorum bende bugün :) ailem benimle o sebeple çok sıkı tutamayabilirim ama mutlaka sonuç alacağım. 😊🙏

Eklentiler

• IMG_2164.jpeg
    IMG_2164.jpeg
    75,4 KB · Görüntüleme: 19
Ekürin masumdu bugün,baştan çıkarmaya çalıştıda hadii ordan dedimmm yemeyecem seni dedimmm :KK70: :KK70:
Yarasın çıtırımaaaa ne yenmiştir şiödi oda demii.:KK71::KK71:
Ben çabuk baştan çıkıyorum sanırım :oops:
Senden tatlı olmasın da çok tatlıydı bitanem vişne reçeli ve çitir simit. Öyle bir yaradı ki hem de :KK14::KK14:

Ben çabuk baştan çıkıyorum sanırım :oops:
Senden tatlı olmasın da çok tatlıydı bitanem vişne reçeli ve çitir simit. Öyle bir yaradı ki hem de :KK14::KK14:
Bu sefer tuttum kendimi nasıl olduysa :olamaz: yoksa affetmezdim götürürdüm hemen.
Bnede çok severim vişne reçelini,diyete başlamadan önce ekmek arasına reçel döküp yiyordum baktım yanlara doğru genişliyorum bıraktım hemen .

Ödüllü ankete katıldınmı çıtırım bak tam bizlik krem ben doldurdum formu demin yolladım.

Bu sefer tuttum kendimi nasıl olduysa :olamaz: yoksa affetmezdim götürürdüm hemen.
Bnede çok severim vişne reçelini,diyete başlamadan önce ekmek arasına reçel döküp yiyordum baktım yanlara doğru genişliyorum bıraktım hemen .

Ödüllü ankete katıldınmı çıtırım bak tam bizlik krem ben doldurdum formu demin yolladım.
Ödüllü anketi bulup doldurayim kuzum.. :KK60:

X