Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Öyle canım 😊 dediğim gibi üstünden çoookkk geçti zaten hatta hayatıma çok sevdiğim ,çok değerli biri girdi ve güzel günlerden sonra bazı sebepler gereği onlada yolları ayırma kararı aldık. Kızımla güzel bir düzenimiz var. Burda kızımla tek yasidgmi söylemiştim aslında hatta Elhanla da bu konuyu konusmustuk gecen yine burda ama sen unutuyorsun belki hamilelik stresi yada vitamin eksikliği bilmiyorum geçen boyumuda dedim ya belki 4 kez farklı zamanlarda sordun konuştuk ama tekrar unuttun . 1.62 kız unutma onuda 🤣
Bahtiniz bundan sonra güzel olsun. Geçmişe bir şey yapamıyoruz. 🥺

Cumartesi menüsü

Kahvaltı ogle 12
1 adet pogaca
1 parça börek
Domates Salatalık
2 dilim ev baklavası

Akşam
Adet cipura balık
Salata
Bugün su içemedim
Yarın ve hafta içi telafisi olacak elbette spor ile
Elhan Elhan Ellssa Ellssa
Tatlım gezecektiniz değil mi bugün 🥺 faturası kötü olmuş. İnşallah hafta içi telafi edersin. :dua:Aksam öğünün çok güzel. :KK9:

Ɓaşak de o zman burcum basak

Size güveniyorum🥰

🤣

Sütle yiyemiyorum yoğurtla tüketiyorum kuzum ben

🧿

Hay maşallah durdun durdun akşam sağlam 2 ogune bedel neyse yarın toparlanması bir ertesi gün menüsü istiyorum

Afiyet olsun cnm ✌️
Kaptanım saglam olmadi bence şimdi tartildim eksideyim 100 gram ❣️

Ayy vallahaa cok unutkanım boyunuda sordum dimi vay anammm daha sormaya korkarım.ben bak 🙊🙊🙊
🤣 Yok kız sor ne olacak tekrar tekrar söylerim de ben senin için diyorum kuzu bazı şeyleri 4-5 kez bile sorup unutuyorsun ya ondan önemli senin için Allah korusun dikkat et baklım dışarda da oluyormu , stres zmanaları artıyormu falan diye
Ɓaşak de o zman burcum basak

Size güveniyorum🥰

🤣

Sütle yiyemiyorum yoğurtla tüketiyorum kuzum ben

🧿

Hay maşallah durdun durdun akşam sağlam 2 ogune bedel neyse yarın toparlanması bir ertesi gün menüsü istiyorum

Afiyet olsun cnm ✌️
Harika başakcım tamam 😍😊

Öyle canım 😊 dediğim gibi üstünden çoookkk geçti zaten hatta hayatıma çok sevdiğim ,çok değerli biri girdi ve güzel günlerden sonra bazı sebepler gereği onlada yolları ayırma kararı aldık. Kızımla güzel bir düzenimiz var. Burda kızımla tek yasidgmi söylemiştim aslında hatta Elhanla da bu konuyu konusmustuk gecen yine burda ama sen unutuyorsun belki hamilelik stresi yada vitamin eksikliği bilmiyorum geçen boyumuda dedim ya belki 4 kez farklı zamanlarda sordun konuştuk ama tekrar unuttun . 1.62 kız unutma onuda 🤣
Aaaa benden kısa biri dur bakm yukarıdan gorebilcemmi seni premses 🤣

Hayır canım. Ahmet Apa sağlıklı beslenmeyi yapıyorum. 1 seviyedeyim. Henüz meyve yok.

Ayy 2 sokak nedirki hemen köşeye dönünce alt sokaktaydı. Hiç zor günlerimde yanımda olmadı hoş güzel zamanımda da olmadı. Öyle işte.
Grupla mı yapıyorsun yoksa bireysel mi başladın?

X