Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ne ara uyudun da uyandin
İşte benim uykularım böyle. Üç kere kalktık. Yarım saat ayakta kaldık sonra yine uyuduk. Şimdide oğlumu okula göndereceğim. Onun için erken kalktım. Gerçi alışmışım. Uykusuzluktan ölsem de yine uyuyamıyorum atı bucuktan sonra
Gunaydin kızlar
Diyet sayfası ve ben fırına attığım pogacalari seyrederek sayfadaki yazıları okuyorum bugün kizim damadim biraz izmir çevresi turu yapacağız ipleri elden birakmadan insalahh bende çıkmadan maydanoz zencefil limon salatalık smohite icicem ki tok tutsun çok yemeyeyim 🤣🤐
Kolay gelsin canım. İşin birazcık zor. Ama bak birazcık diyorum. :KK70:
Amin ablacığım çok saol🤲

GunaydinnnEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
:cool::cool::cool:

İşte benim uykularım böyle. Üç kere kalktık. Yarım saat ayakta kaldık sonra yine uyuduk. Şimdide oğlumu okula göndereceğim. Onun için erken kalktım. Gerçi alışmışım. Uykusuzluktan ölsem de yine uyuyamıyorum atı bucuktan sonra
Kıyamam ilerki zamanlarda bitkin düşme canımda demekki senin vücut fazla uykuyu sevmiyor

Gunaydin kızlar
Diyet sayfası ve ben fırına attığım pogacalari seyrederek sayfadaki yazıları okuyorum bugün kizim damadim biraz izmir çevresi turu yapacağız ipleri elden birakmadan insalahh bende çıkmadan maydanoz zencefil limon salatalık smohite icicem ki tok tutsun çok yemeyeyim 🤣🤐
Ellerine sağlık canım 😘 Görüntü ile idare ettiğimiz doğrudur. :rapci:Pogacalari yiyecek olanlara afiyet olsun. :KK68:
Keyifle güzel vakit geçirin tatlım. :dua:

Dünkü menüm
11.00 Bir simit, bir kaşık vişne reçeli, peynir, omlet, domates, salatalik, zeytin , iki ceviz
12.00 Kahve
17.00 Kabak cacık
20.00 Bir avuç çekirdek, çay ,
Bir bardak Dukan birası , iki litre su
Yarım saat açık havada bisiklet
Bir saat yürüyüş, adım ölçer yoktu.
Ellssa Ellssa
Akşam yediğin çekirdek tuzsuzdur umarım.
Çekirdek hariç menü çok güzel. Afiyet olsun Elhan Elhan kaptanım 💙

27 ekim cuma

08.30

Americano

12:00

Bir tane lahmacun

Salata

Ayran

16.00

Sade Türk kahvesi

Soda

17.10

125 gram light yoğurt

22.20

3 dilim ayva

Su:2.5 lt

+1.5 saat de spor toplam 210 kalori gitti

Ellssa Ellssa Elhan Elhan
22:20 de yenilen ayva hariç menü çok güzel canım. Telafi edilir zaten. Afiyet olsun canım 💙

Öncelikle hayırlı olsun kaptanım Dun misafirlikteydim gecede gec geldik menumu paylasamadim dünkü menum

Kahvaltı
1 adet h. Yumurta
4 adt zeytin
2 çatal labne
1 dlm ekmek

Ara öğün
4 adet ceviz

Akşam
3 adet nuget
1 adet firinda patates
1 dlm ekmek

Misafirlikte tatlılar vardi sadece mini bir kase kuruyemis yedim 🫣