Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben hic kontrole gitmiyorum hastane yolunu unuttum diyebilirim çocuklar hafif rahatsizlaninca koşuyorum hastaneye sadece bende bide ufakliktan kalma bisi canım sinir hapida kullandirmislardi 10 11 yaşlarında ozamanlar ailevi sorunlardan bide baba genlerinden sanirim benimki
Çocukluktan sinir hapı mı 😳
Öyleyse canım günlük elem neşrah suresini okumanı tavsiye ederim
Ben okudukça pamuk gibi oldum 😂

Canim yetmediğimi düşünüyorum valla artık esim de diyor nasıl yetmiyorsun günde 5 kere büyük abdestini yapıyor yetmesen kakada yapamaz ama aşırı stres oluyorum 🥹
Saçmalamaaa öyle düşünmee gayet normal kakada yapıyorsa daha ne olsun ona dua et kaka yapıyorsa yetiyo demektir kuzum

64 ü kırmak la geçecek 1haftan ama azkaldı 300 gramı kırarsan yeridirr geende 100 gitmeside iyi kuzumm benim inat etti 65 şe kaldım😅
65 i kırana kadar canım çıktı.simdi 64 kiricam diye uğraşıyorum yapacak bir şey yok gitsin de kalıcı gitsin
Oyy kuzum sen sağlıkla bebisini al.kucaguna yine düşersin 😀🥰
Olsun hiç öenmli değil arada oluyor böyle kırarsın bunuda.
Insalhh canım olacak başka yolu yok artık 😍

Canim yetmediğimi düşünüyorum valla artık esim de diyor nasıl yetmiyorsun günde 5 kere büyük abdestini yapıyor yetmesen kakada yapamaz ama aşırı stres oluyorum 🥹
Kız çocuğu obez yapacaksın saçmalama.benim Kız seneye orta okula başlayacak 20li kilolarda canım çocukda mı ilerde bizim gibi diyet yapıp dursun yazık etme çocuğa .
Hadi hadi sonra yine konuşuruz kız git soyun 🤣🤣

Çocukluktan sinir hapı mı 😳
Öyleyse canım günlük elem neşrah suresini okumanı tavsiye ederim
Ben okudukça pamuk gibi oldum 😂
Kiz tek bende değil aslında bu sinir abimde ablamda erkek kardeşimde hepimizde var bu sinir babadan gelme bisey cidden babamda çok sinirliydi ufakligimdan oyle hatirliyorum ama dediğini yaparım pamuk gbi hafiflerim belki 🫶

65 i kırana kadar canım çıktı.simdi 64 kiricam diye uğraşıyorum yapacak bir şey yok gitsin de kalıcı gitsin
Oyy kuzum sen sağlıkla bebisini al.kucaguna yine düşersin 😀🥰

Insalhh canım olacak başka yolu yok artık 😍
Hahahaha kıracazzzz şoka ugratmamız lazım kilonu
EVett canımm ben kilo düşünmüyorum şu sıra çok acıkıyorum zaten ama yiyesimde yok bi tuhafın hamile boyunca 7 kilo aldığımı biliyorum o kilo degil gerçi bebenin agirlığından 😇
Bunada aynı şekilde giderim inşaallahh

Kaptanim soyunmami cok istedi 🤣🤣 soyundum 2 dakika 🤣🤣🤣

blonde ambition blonde ambition Elhan Elhan
20231027_100106.jpg

X