Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Heee dogru hadi bakalımm ben sabah ları duzgün yapardım aksam etmistim yumurta sabah aksam midemi yakmıştı
O konuda maşallahım var canım bana dokunan kahvaltılık ürün, sebze ,meyve ,baharat vs. Yok. Yani diyetlere uygun olan hiç bir şey benim bünyemi rahatsız etmiyor şükür o konuda çok şanslıyım. Ama sıkılıyorum o var tabi ki yani mesala kızıma hazırladığım şeylerden oturup yemek istiyorum, yada herkes gibi güzel sevdiğim şeyler yemek istiyorum vs. Onun dışında bir zorluk yok.

25 ekim salı

08.30
Sade americano

09.30
Elhan ablanın sirkeli ballı suyundan 😂

11.00
Sade americano

12.20
Bir kase kahvaltı salatası içinde bir parça peynir ve 7-8 adet zeytin vardı. Marul domates roka maydonoz dere otlu.
2 yumurtadan sanırım Kaşarlı omlet ( salatayı ve omleti dışarıdan söyledim)

12.45
Türk kahvesi

19.40
Salata üstü et döner ( içinde sebze vesaire vardı)

Su: 2.5 tl

Elhan Elhan blonde ambition blonde ambition

🤣🫣🫡 tamam cnm

Ablacım yazayım hemen . 4 kabak uzun uzun kesip hazırladım bi kenarda . 400 gr yağsız kıyma 2 soğan 2 kırmızı kapya biber yarım kaşık salça kimyon karabiber pul biber 1 bardakta su ekledim pişirdim. Besamel sosu içinde küçük sos tencerenine 1 kaşık tereyağlı olabilir 2 kaşık zeytinyagida ben zeytinyağı kullandım 1.5 kaşık Hindistan cevizi unu kavuştum 1.5 su bardağı süt ekledim biraz karabiber pisirdim . Borcaama kapakları 1 sıra dizdim üzerine kıymalı sosu ekleyip 1 kat daha kabak yine kıyma en sona besamel sos ver fırına 180 derece 30 dk hazır afiyet olsun deneyeceklere biz bayıldık :KK72:

yazayım hemen . 4 kabak uzun uzun kesip hazırladım bi kenarda . 400 gr yağsız kıyma 2 soğan 2 kırmızı kapya biber yarım kaşık salça kimyon karabiber pul biber 1 bardakta su ekledim pişirdim. Besamel sosu içinde küçük sos tencerenine 1 kaşık tereyağlı olabilir 2 kaşık zeytinyagida ben zeytinyağı kullandım 1.5 kaşık Hindistan cevizi unu kavuştum 1.5 su bardağı süt ekledim biraz karabiber pisirdim . Borcaama kapakları 1 sıra dizdim üzerine kıymalı sosu ekleyip 1 kat daha kabak yine kıyma en sona besamel sos ver fırına 180 derece 30 dk hazır afiyet olsun deneyeceklere biz bayıldık :KK72:

❤️

saol cnm🥰

🧿🧿 maşallah canim
Şifa olsun 😋

Nasıl olayım canım. Biraz burukluk var. Evine gitti öyle düşünüyorum. Dedeme kavuştu. Ama keşke ölüm anında birisi yanında olsaydı. Tek başına vefat etmiş. O üzüyor işte insanı.

Aynen hocam. Kendimi şişmiş balon gibi hissediyorum. Göz kapaklarımın üzerinden ağırlık bağlı sanki.
Başınız sağolsun canım Allah rahmet eylesin 🤲🏻🤲🏻😞

Selamm.
Dün geceden beri çok hastayım. Mide bulantısı kusma ishal halsizlik vs bugün doğru düzgün beslenemedim. Midem kötü olunca hiç yemek yiyemedim
Sabah 1 dilim tbe 1 dilim peynir 1 mandalina
Ara 1 mandalina 1 elma 10 fındık
Akşam 1 dilim tbe 1 dilim peynir 2 zeytin 1 mandalina 2 fındık
Elhan Elhan Jou Jou
Bulantıdan dolayı suyu da çok az içtim. Umarım yarın biraz azalır bulantı
Gecmiş olsun😞 Suyu içmeye çalış sıcı kaybı olmasın canım

O konuda maşallahım var canım bana dokunan kahvaltılık ürün, sebze ,meyve ,baharat vs. Yok. Yani diyetlere uygun olan hiç bir şey benim bünyemi rahatsız etmiyor şükür o konuda çok şanslıyım. Ama sıkılıyorum o var tabi ki yani mesala kızıma hazırladığım şeylerden oturup yemek istiyorum, yada herkes gibi güzel sevdiğim şeyler yemek istiyorum vs. Onun dışında bir zorluk yok.
ODa güzell canımm ya 🤣 sana hersey guzelll taş gibiymişsin öyle diyolaaaaaa

X