Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende ikinizin sayesinde veriyorum canım. Sibel gece hurma yapalım kim eşlik eder demiş baktm kimse çıkmamış hadi dedim hurmamda vardı eşlik edeyim ona 😊 arkasındanda hadi senle de şunu deniyeyim dedim valla bu hafta benimde eksiler sizin sayenizde oldu yani 😍 Keşke 73'üde görsem Cuma oooff ne güzel olur ama bilmiyorum bu yumurta 2 günde 1 kilo attırabilirmi bana ???
Bu arada o nasıl oldu acaba sibel_84 sibel_84 iyimisin?
Yeni geldim eve kızlar. Başım kazan gibi. iki gündür uyku yok. Ne yediğim belli ne yemedigim. Birşeyler atistirip bir ağrı kesici içip yatacağım.
Biraz okudum sayfaları. İşin içinden çıkamadım.

Yeni geldim eve kızlar. Başım kazan gibi. iki gündür uyku yok. Ne yediğim belli ne yemedigim. Birşeyler atistirip bir ağrı kesici içip yatacağım.
Allah ailene sabır metanet versin canım. Sayfalar karışık, bırak dağınık kalsın biz de içinden çıkamadık zaten. :KK14:Baş ağrın geçer inşallah. Uykusuzluk, yorgunluk tetikliyor.

Evett kuzumm sağoll amin teşekkür ederimm
SEn nasılsin
Nasıl olayım canım. Biraz burukluk var. Evine gitti öyle düşünüyorum. Dedeme kavuştu. Ama keşke ölüm anında birisi yanında olsaydı. Tek başına vefat etmiş. O üzüyor işte insanı.
Allah ailene sabır metanet versin canım. Sayfalar karışık, bırak dağınık kalsın biz de içinden çıkamadık zaten. :KK14:Baş ağrın geçer inşallah. Uykusuzluk, yorgunluk tetikliyor.
Aynen hocam. Kendimi şişmiş balon gibi hissediyorum. Göz kapaklarımın üzerinden ağırlık bağlı sanki.

Nasıl olayım canım. Biraz burukluk var. Evine gitti öyle düşünüyorum. Dedeme kavuştu. Ama keşke ölüm anında birisi yanında olsaydı. Tek başına vefat etmiş. O üzüyor işte insanı.

Aynen hocam. Kendimi şişmiş balon gibi hissediyorum. Göz kapaklarımın üzerinden ağırlık bağlı sanki.
Yaaaa 🥺

Başınız sağ olsun sibelcim maceranın cennet olsun insallah

25 Ekim
8.00 Sirkeli su
11.00 Üç yumurta, bir bardak süt, bir orta boy muz
13.00 Kahve
14.30 Limon + soda
16.30 İki yumurta, bir minik elma , yarım kase yoğurt ( değiştirdim 😂)
İki litre su
blonde ambition blonde ambition
09:30 = Tarçınlı Türk kahvesi
Kahve arkası tam 1 Saat spor ve bol su
11:30 = 3 yumurta, yarım muz , 1ceviz , yarım bardak süt ile latte yaptım
15:30 yarım muz , yarım bardak sütle yaptığım latte
18:30 = 2 yumurta , 1 mandalina

Şimdi 1 maden suyuna limon sıktım içiyorum.
2lt su bitti. Minik değişikler bende yaptm 😂

Jou Jou canım hamile rakibem ve Elhan Elhan rakipcim

Selamm.
Dün geceden beri çok hastayım. Mide bulantısı kusma ishal halsizlik vs bugün doğru düzgün beslenemedim. Midem kötü olunca hiç yemek yiyemedim
Sabah 1 dilim tbe 1 dilim peynir 1 mandalina
Ara 1 mandalina 1 elma 10 fındık
Akşam 1 dilim tbe 1 dilim peynir 2 zeytin 1 mandalina 2 fındık
Elhan Elhan Jou Jou
Bulantıdan dolayı suyu da çok az içtim. Umarım yarın biraz azalır bulantı

09:30 Tarçın Türk kahvesi
Kahve arkası tam 1 Saat spor ve bol su
11:30 3 yumurta, yarım muz , 1ceviz , yarım bardak süt ile latte yaptım
15:30 yarım muz , yarım bardak sütle yaptığım latte
18:30 2 yumurta , 1 mandalina

Şimdi 1 maden suyuna limon sıktım içiyorum.
2lt su bitti. Minik değişikler bende yaptm 😂

Jou Jou canım hamile rakibem ve Elhan Elhan rakipcim
Oooo aksama yumurta favorim yaaa bana çok tok tutmuştu 😌 bol eksiğin olsun😘

Yok yok soğuk su içmeyi neredeyse 1 ay önce bıraktı 😂 mandalina yemez ki illa ayva olacak, erkekleri bilmiyor musun hasta olunca ekstra takıntılı oluyorlar :KK70:
Ayvanın kendisini iyileştirdiğini düşünüyor, hani herkesin bir şifa reçetesi vardır ya benim adamın şifa reçetesi de ev yapımı yoğurt ve turşu+ayva.
Onlarla geçiyorsa iyi
Hiç çekemem o tip hastaları, çok şükür eşim hasta olsa başının çaresine bakar, ben vicdanen yardımcısı olup ilgilenirim.
Bir arkadaşın eşi öyle nazlı, öyle nazlı, şurubunu bile eşi içiriyor, çok yılmış kadın, aman o hastalanmasın ben oluyum diyor.
Kaynım da öyle, eltim de bıkmış artık😔

X