Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ne güzel güncel bir kilo :KK51:
Ayy gerçekten mi abla..😍😍 bayılıyorum senin yorumlarına :KK60:
Geçecek inşaAllah, daha iyiyim hamdolsun.
Sağlıkla büyüt bebişini 🤲🏼
Allah razı olsun canım
Dünde sabah aynını yemiştim,akşama doğru 1 poğaca yedim çay içtim,son tartılmamda gece oda,54.20 geldim üstümü çıkardım gene tartıldım 53.80 geldim kıyafet bile 400 gr eksiltti .
Ayy ne güzel kilo o öyle en son 2016 ocakta bu kilolardaydım 😢😢

Hadi bakalım Jou Jou da hamile :KK53:Allahhhhh Allaaaah... ortalık fena . Hormonları şuan normal olan kimse yok :KK70: Menopozlusu, Reglelisi, Hamilesi hepsi burdaaa ve hepsi Aççç ... :KK17::deli:Benzin döker yakarız bu takımı uleeennnn Çıldırtmayın :KK34:
Hahahahahaha ablamm çok guzel dedin yaaa hepsi burda aç olan bile sinirler tavann idare edicuzzzz sinirliyse kulağını ceki ver 🤣🤣🤣

Toplu Regle haftası bu hafta ondan ortalık fena :KK70: herkesin aynı anda hormonları Coştu :KK70: Herkes herkese sen bana mı yan baktın diyebilir. Toplu kan döküyoruz şurda eleşmeyin 😂
Hahahahahahaha ayyy öyle olduuu buneydii cuma dan beriii nazar duası koyalım şu topiğeee yettii gayriii

Euzu bi kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh."

Anlamı

"Her türlü şeytandan, zararlı şeylerden ve kem gözlerden bütün kelimeleri yüzü hürmetine Allah'a sığınırım."

good-wishes.gif

blonde ambition blonde ambition bugün adet olmam lazımdı olmadım kendimi şiş hissediyorum inşallah cumaya kadar olurum 🥺
Kız bir tek tek gelin artık yetti anam :deli: Reglesi gelmeyen kalmadı 🙈 Kırmızı takımımız Oldu kan kırmızı 😪 Anavatan kan ağlıyordu oy oy oy... 🚩:bicak:

Menümu paylaşaaaammmmmm

Elhan Elhan blonde ambition blonde ambition

09.00
1 yumurta haşlanmış
Beyaz peynir
Kaşar peynir
Yarım domates
Yarım salatalık
2 çavdar
1 bardak laktozsuz Süt
12.00
1 kase Yoğurt