Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Annen de sağlıklı besleniyor sanki :KK72:
Farkında olmaz miyim? Kabak lazanya smoothie :KK3:Afiyet olsun. Cennet hurmasini tatlı niyetine yerim ben kaşık kaşık. Smoothie harika olmuş. Atom resmen
Ben buraya da bir poşet ayarladım bıraktım gelince kaçamak yapmayım diye 😁 bende öyle çok severim ablada doyursun istedim biraz

Anjiyo olduğu için kg vermesi gerektiğini anneminde sağlıklı beslenmesi lazım oda ayak uyduruyor bana
Annen de sağlıklı besleniyor sanki :KK72:
Farkında olmaz miyim? Kabak lazanya smoothie :KK3:Afiyet olsun. Cennet hurmasini tatlı niyetine yerim ben kaşık kaşık. Smoothie harika olmuş. Atom resmen

Ahhh keskeee sanda yapr yollardım diyet kardeşliği yapardık bayıldım sağlıklı olduğunu bildiğim için rahatta tükettim misss tarifi verdim dene
Valla kız yaptığın her şeyi göze hitap ediyor hiç diyet yemekleri gibi lezzetsiz durmuyor 😃 bende ıspanak yapıyorum akşama hiç sevmem ama yiycem artık 😏 seninkini görünce kendiminkini yiyesin gelmedi 😂 kabak alıyım deneyim bari

Valla kız yaptığın her şeyi göze hitap ediyor hiç diyet yemekleri gibi lezzetsiz durmuyor 😃 bende ıspanak yapıyorum akşama hiç sevmem ama yiycem artık 😏 seninkini görünce kendiminkini yiyesin gelmedi 😂 kabak alıyım deneyim bari
Öyle deme yaptığın yemeğe aşkla bak sen nasıl lezzetli birseysin ne kadar güzel olmuşsun de ye

Ayrıca teşekkür ediyorum kuzum güzel yorumun için extra motivasyonum tavan yapıyor kalkıp plates yapacagim

X