Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bu geceden itibaren tatlim. Senin hurman da bana uygun bakalım yumurta veya hurma tercih edeceğim bir tanesini... Perşembe, cuma önemli seni ne yapıp edip gecmeliyim. :KK53:
Yarın yapalım mı yumurtaları? Evde çocuk olduğu için muz,süt, yumurta eksik olmuyor benim malzemem hazır zaten yani 🤩 yarın başlayabiliriz. Hatta bugün hurama olayına girmesem bugün başlardım ama 1günlük bugün hua detoksu yapıp yarın yumurtaya geçeyim madem

B Blondequeen bende sayende kapuska yaptım kaçgündür lahana lahana diyosun menülere😀
Bakalım sende benim gibi olucakmısın kuzu üstünede bol bol su içtim mi söylemesi ayıptır 🤭resmen akşam wc'ye koştum hem gece hem sabah kalkınca çıktım düşün yani. Tarıda baya oynadı sabah 3kez tartıldım hepde 75.1 -75.4 arası gidip geldi ama 75.4 durdu. En az 100grm belki daha fazla atmışım işte 1 gecede

Bu arada sağol kral , kraliçe olmak bana yakışırdı ama o queen ben değilim malesef yanlş etiket:KK70:

Son düzenleme:
Bakalım sende benim gibi olucakmısın kuzu üstünede bol bol su içtim mi söylemesi ayıptır 🤭resmen akşam wc'ye koştum hem gece hem sabah kalkınca çıktım düşün yani. Tarıda baya oynadı sabah 3kez tartıldım hepde 75.1 -75.4 arası gidip geldi ama 75.4 durdu. En az 100grm belki daha fazla atmışım işte 1 gecede
Kapuska öyle istee çok fena yanii ben cok yapmışımdırr ama bakalımm su zaten hep yanımda başımd aağrıyor hormonlar girdi devreye 🥴
Bu arada sağol kral , kraliçe olmak bana yakışırdı ama o queen ben değilim malesef yanlş etiket:KK70:
Hahahahahha

Canım çay içmedim ama kahveye düşkünüm ben 1 yada 2 kahve içiyorum her zaman.
Regleyken yapmak bence daha iyi canımız tatlı istemez ben geçen yaparkende Regleyken yaptım

Canım aynı olmuşuz Allah Allah beimde normalde yarın regle olmam lazımdı ama 3-4 gün önce geldi bende şok oldum aynı durur.

Hadi bakalım bizim takım çoştu :KK73::KK73:
Detokslar havada uçuşuyor . Kim tutar bizi :rolleyes:
Çay 3 bardak içtim herhalde. Kahvemi de şimdi içiyorum.icmezsem başım agirir. Akşama da atlatirsam tamamdır.
sibel_84 sibel_84 canım bende başlamadan tartıldım. Dünden bu güne -100grm daha gitmiş canım.
75.4 ile başlıyorum ben bakalım 1 günde ne olacak . Yarın 74'lerde olurum inşallah 🙏🏻
Ben de sabah 74.200 u gördüm. Yani bu ne demek +700 demek ama reglin birinci günü şişmem kadar normal birşey yok

Çay 3 bardak içtim herhalde. Kahvemi de şimdi içiyorum.icmezsem başım agirir. Akşama da atlatirsam tamamdır.

Ben de sabah 74.200 u gördüm. Yani bu ne demek +700 demek ama reglin birinci günü şişmem kadar normal birşey yok
Aynen canım herkes regleyken öyle oluyor ona takılma çok normal. iyi günü yarıladık bile :KK66: ben de şimdi içtim kahvemi bakalım sabaha tartımız ne olur 😃 ben detoks yapınca tartı ne olacak diye çok heyecanlanıyorum.

Yarın yapalım mı yumurtaları? Evde çocuk olduğu için muz,süt, yumurta eksik olmuyor benim malzemem hazır zaten yani 🤩 yarın başlayabiliriz. Hatta bugün hurama olayına girmesem bugün başlardım ama 1günlük bugün hua detoksu yapıp yarın yumurtaya geçeyim madem
Hemen sattın beni
Aynen canım herkes regleyken öyle oluyor ona takılma çok normal. iyi günü yarıladık bile :KK66: ben de şimdi içtim kahvemi bakalım sabaha tartımız ne olur 😃 ben detoks yapınca tartı ne olacak diye çok heyecanlanıyorum.
Bakalım yarın bende tartilayim

Kahvemi içtim ama kesmedi.

Eklentiler

• IMG_20231024_143337.jpg
    IMG_20231024_143337.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 14
Hemen sattın beni

Bakalım yarın bende tartilayim
Kız yok ben dün gece de hep öyle dedim ya 1günlük eşlik ederim diye aşk olsun ya 😃 hatta efenin annesinede Sibele 2. ve 3. Gün sen eşlik et dedim oda tamam dedi. Sana 1 gün katılacaktım zaten tatlım yarın normal beslenecektim ama Elhanın lliste kolay geldi ondan görünce yarın normal diyete geçmektense , 2günde onu yapayım bari dedim.

X