Popüler Konu LenaG ile MasterFit

kızlar selaammmm

çoookkkkk uzun bi ara verdim, aslında kilomu sabitlemeyi başarmıştım biraz da bu sebeple sanırım kendime fazla güvenim gelmişti

ama şimd tartı yukarı ivme kazanmaya başladı ne yazık ki, ve bu da motivasyon kaybına sebep oluyor bende

kabul ederseniz aranıza tekrar katılmak isterim

kimler geldi kimler gitti neler oldu hiç takip edemedim ne yazık ki gerçi

hoşgeldin canım seni gördüğüme sevindim

Kız sen diyet sunumlar sayfalı falan aç youtube den hem parackazan hem ilham olur bakanlara❤ bayılıyorum sunumlarına ya insan kendini diyette hissetmez ki şunları şöyle yerken bayılarak yer valla.
Bayılarak yiyorum vallahi sanki dediğin gibi diyet menüsü değil de normal öğünümü hazirliyormusum gibi hazırlıyor yiyorum Buda biraz sunumsal görseller sevdiğimden kaynaklı sanırım bide bu aralar kendime yönelik değer ve sevgi depolamasi yapıyor ben degerliyim ve özenli ve saglikli bir tabağı hak ediyorum diyor hazırlıyor yiyorum ilham oluyorsam sizlere ne mutlu

Aaaa evettt dimiii sonra beraber kapışırızz artıkk

Sagol bebeğimm
Kız yok Allah korusun onun için 8-9 ay gerekir Allah korusun ben 2-3 ay sonra kaparım defeteri korumaya geçerim. Bahsettiğim buluşma 1-2 ay sonra olur. Kasımda zaten 68lerde olurum kuzu öyle bir hedefimiz vardı sibelle hatta. Sonra ben aşağı doğru 58lere hızla devam. Maşallah hızlı gidiyorum nazar değmesin.

Aaaa dogruu ben doguma kadar anca 68 70civarı olurum yanii amamn iyi yaa cok guzel kiloda oldu almirada 77 kiloda oldum 81 kiloyla doğurdum düşün hepte kızım aldı kiloşları maşaallahh herkes saşırıyordu jouu sen yemeden duramazsın hiç kimse beklemiyordu zayıf kalacağımı bunada aynı olurum allahın izniyle
Hedefin 68 mi istiyorsun boyun nekadardı

Kız hayır kasıma girmek üzereyiz zaten yaaa... o kasım ayı için hedefim yazdım ya orayada kuzucum asıl hedefim 58 benim boyum 1.62.
Sibelle kasımda 6larda olalım diye hedef koymuştuk. 68-69 fark etmez önümüzde ki ay şu nalet 7leri görmek istemiyorum.

Hoşbulduk. Teşekkür ederim cnm
Sağolasın elhancım. Ben şimdilik bildirim yapıl kenardan katılayım. Grupları kötü etkileyebilirim belki. Kendime güvenim geldiğinde gruplara gireyim. Bugün tartıldım ama cuma bildirim yapayım inşallah.
Hoşgeldin canım
Hoşbulduk cnm. Sende burdasın sanki seni listelerde göremedim.

Evett dogruu ekim bitiyo benim kafa gitti bloo beni idare et

En mantıklısı bu tatlım. Benim dilim varmadı söylemeye şevkini kirmayim diye. Duruma göre hareket edersin. Takımlarda başarılı olacağını biliyorum ama bu süre içinde daha bir güçlenir alışkanlık edinirsin. Menü bildirimlerini bekliyorum kuzum. Ne iyi ettin de geldin çok mutluyum.

Randevulaşip karar verelim kuzum sen ne zaman istersen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…