Popüler Konu LenaG ile MasterFit

11:00
Yulaf tıst
Şekersiz çay
13:00
Nestle diyet çikolata
19:00
5 yaprak sarması
2 dilim börek
1 çatal pasta
2 lt su
10.000 bin adım Jou Jou Elhan Elhan
Ahhh benim karakuzummm haftanin hic sarmasız boreksizz pizzasız gecmiyorr bugünü iyi değerlendir ama adımını cok guzel etmissinn ❤️

Menüm

12:30
2 haşlanmış yumurta
Peynir
Zeytin 19 adet
Domates salatalık süsbiberi

18:00
2 kaşık menemen
2 porsiyon kısır
Marul süsbiberi

30 dk yürüyüş

Elhan Elhan Jou Jou
Afiyet olsun canım 😘 Kısırın kendisi başlı başına tehlike kuzum. Bugün aç karnına bir tartilip sende etki edip etmedigini gözlemle. İçine bol yeşillik , limon koysam da bana hiç yaramıyor o yüzden mesafeliyim kendisiyle. En fazla bir kaşik tercih ediyorum. Şifa olsun.

Dunden iyiyim ama bi tuhafım karşımda duran patates kızartmasını yiyesim yok 😀😀 asla duramazdım yemeden :KK70:
Bebeğim mideni üşütmediysen hamile olabilirsin.Gebelikte maydanoz suyu ve küründen uzak durun derler bilimsel bir yönü var mı yok mu bilmiyorum ama şu bir hafta dikkatli ol. Test yap merak ediyoruz. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Bebeğim mideni üşütmediysen hamile olabilirsin.Gebelikte maydanoz suyu ve küründen uzak durun derler bilimsel bir yönü var mı yok mu bilmiyorum ama şu bir hafta dikkatli ol. Test yap merak ediyoruz. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Ayy abla kalkar kalkmaz kocise kahvaltı kızıkama kahvaltî aç karna test bile edemedim bende oturdum yedim ama hicbirsey yiyesim yok aynen o tür seyden uzak durucam buhafta test etmeyede üşendim ama ara ara agrimvar karnım bakalım

Dunden iyiyim ama bi tuhafım karşımda duran patates kızartmasını yiyesim yok 😀😀 asla duramazdım yemeden :KK70:
Ya kalkıp bir test yapsana :KK11:
Maydanozun ödem atma gibi özellikleri varmış. Bana da Dr kesinlikle bir süre maydanoz ve nane kullanma demişti.
Ayy abla kalkar kalkmaz kocise kahvaltı kızıkama kahvaltî aç karna test bile edemedim bende oturdum yedim ama hicbirsey yiyesim yok aynen o tür seyden uzak durucam buhafta test etmeyede üşendim ama ara ara agrimvar karnım bakalım
Halen daha üşendim diyor. Sanki çok zor iş. Ben burada catlatayacagim meraktan. 🤣🤣

Ya kalkıp bir test yapsana :KK11:

Maydanozun ödem atma gibi özellikleri varmış. Bana da Dr kesinlikle bir süre maydanoz ve nane kullanma demişti.

Halen daha üşendim diyor. Sanki çok zor iş. Ben burada catlatayacagim meraktan. 🤣🤣
Hhahahahah amaann yokturr bebe yaaa hic hissetmiyorum

X