Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Düşündüğüm için korinmayı bırakmıştık ama hemen tutacağını düşünmedim cunku benim yumurtam nezaman catlıyo belli değil

Evett kuzum hayırlısı daha birsey belli değil belki açliktan kaynaklı oldu
Her iki seçenekte olabilir canım. Ama biz kızımı yapmaya karar verip korunmayı bırakınca hemen olmuştu. O kadar da Oluyormu evet oluyor yani 😂

Evet canım hep 28 günde birdi benim hiç şaşmaz. Şimdide öyle hep ama bu ay 25.gün geldi ödem çayları, spor,diyet hep birlikte olunca ondan bir kaç gün erken geldi sanırım.
Aynennn bende zayıflayınca duzeldi reglim iste genelde 35 38 oluyodum 70 kilodan fazla olunca zayıfladıkca reglim düzene girdi 4ayda

Menülere yarın bakacağım inşallah. Sabah kahvesine misafirim de gelecek.
Bugünkü menüm
blonde ambition blonde ambition
12.00 Smoothie ( çilek, erik, elma , böğürtlen)
13..00 Kahve
16.00 Yarım porsiyon yoğurtlu kereviz
19. 00 Bir servis kaşığı tas kebabı,salata, ezma, haydari , sonrasında bir çatal meyveli pasta , yarım bardak limonata,
Su bilmiyorum ama iki litre olmuştur.

Herkese hayırlı geceler. :KK60:

Evet Bostanlının yeni gençliği 😎
Sen de benim gibi İzmirdeydin dimi canım doğru mu hatırlıyorum ?
Evet canım sirinyerdeyim bende ama bostanlı çok.gelirim gezmeye torunumla ordaki parklara gelip sahilde yuruyuz
Bencedeee bozmak istemezsen en güzelii😍😍
Yok kuzum ya bugün bekliyodum ama bugun çokkötüydüm bakma sabah kustu kusacaktım midem bulandı ayakta zor durdum başım döndü dukan birasımı etti dicem ondan sonra olmadi kahveyi ictim ustune platese basladım hani yağ yaksın diye önce içeyim diye yaptım iyice terledim bana birseyler oldu almirayıda emzirince titredim az açlıktan galiba kahvaltı ettim ama yumurta kokusu beni mahvetti uzanınca iyiyim mide bulantım başdonmem ama jalkınca yerimde duramadım allahtan kızım huysuz değildi hep uzandım cokkötüydüm aksama doğru anca kendime geldim ama hala midem bulantı var bana 12 ye kadar aç durmaya gelmiyo artıkk blondem hicbirsey olmazdı dururdum vücut artık kabullenemiyo vücudum titredi şekerimmi düştü dedim yedim birseyler ama zor toparlandım anca kendimdeyim suan ama genede halsızımm bugün olmam gerekiyordu reglim olamadım 3 aydır düzenli oluyodum kafam kariştı hamilemiyim diyorum bikaçgüne daha iyi olmazsam test edecem
Allah hayirlisini nasıp etsin canım ben.sizin yaşlarda öyle olurdum yılda 2 kez mevsim değişimlerinde nedeninin anlyamazdim da 3 kez test yapıp gebe olmadığımı bilirim hakkına hayırlısı neyse o olsun

Evet canım sirinyerdeyim bende ama bostanlı çok.gelirim gezmeye torunumla ordaki parklara gelip sahilde yuruyuz

Allah hayirlisini nasıp etsin canım ben.sizin yaşlarda öyle olurdum yılda 2 kez mevsim değişimlerinde nedeninin anlyamazdim da 3 kez test yapıp gebe olmadığımı bilirim hakkına hayırlısı neyse o olsun
Aminn nergiscimm 🤗

X