Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Erken kalkmaya alışınca uyandım maalesef dalamayınca tekrar kalkayım kitap okuyayım bari dedim 🤦🏼‍♀️
Kitap okuyacak zamanım olsa keşke 🫢 4 yas ve 1 yasina yaklaşan bebeyle olmuyor anam 🤣 2side akrep Kasım doğumlu yiyorlar beni gorumcecim sagolsun oda akrep ikna etti beni kasıma ayarladım 2sinide

1 kaseden birsey degil kuzumm yaa oyle suclama kendini
Şişkinlik yapınca üzüldüm mide alışmış 7 den sonra yememeye
5 ayda 17 kilo vermişimm:eek::eek:
Çok çok.iyi az az gidince yağdan gidermiş superr
Kase olmaz kova olmalıydı
Mısır da patlamış olmalıydı 😂
Patlamış di😋 onu tutturdum ama.kova değil işte kase oldu maalesef 🤣🤣
Merhaba bende grubunuza katılabilirmiyim🤗
Merhaba his geldiniz

Son düzenleme:
Kitap okuyacak zamanım olsa keşke 🫢 4 yas ve 1 yasina yaklaşan bebeyle olmuyor anam 🤣 2side akrep Kasım doğumlu yiyorlar beni gorumcecim sagolsun oda akrep ikna etti beni kasıma ayarladım 2sinide
Benm de yükselenim akrep Allah sabır versin 😂 bebeleri gönder bana ben mıncıklarım onları sende dinlenirsin 😅

Hahahahahah kızzz acaba çokmu kınadın görümceni :KK70: buarada görümcen nerdee pek gelmiyo🥺

Günaydın kızlar antep iptal oldu vucud ağrım var boğaz ağrım hapsuruk korktum gidersem daha kötü olurum diye biraz iyi olum sonra
Geçmiş olsun kuzum. İyileşince gidersin . Her şeyin hayırlısı. Antep için özel fazladan iki kiloyu cebine koy öyle git. Kendini kısıtlama her zaman gidilmiyor çünkü. :KK60: :KK200:
Acil şifalar dilerim. :dua:

X