Popüler Konu LenaG ile MasterFit

günaydın kızlarrr :halay::halay::halay::kahve:

FB_IMG_1697098350020.jpg

Olmuşum🥲

🥲🥲🤔 yaaaaaaa mutlu mesut uyandım resmenn kızımı yedirip anca gelebildim teşekkür ederiimmmm

Aboooo bu nasıl oldu yenimi çıktı abla nasıl seçildi

Sen okadar iyi okadar bal birinsansınkii gerçekten çok tatlısınnn yaa🥲 kalbin kadar çok iyi niyetlisinn düşünmen yeterdiii 😘😘😘 ama efe yi alamasaydım 1hafta benimle konuşmazdı kizz 🤣🤣teşekkür ederim birabem tam tamına denk gelmiş ikimizede buhafta ikimize şans geldi 🤗 rüyamdada evimde boya yapılıyodu beyaz acaba ondanmı haha🤣 musmutlu temiz birşekilde uyandım :KK70:

Evettt 🥲🥲

❤️❤️

Baaahhh sözzzmüü🥺🥺🥺🥺

😍😍😍😍

Menün çokgüzell böyle devamını diliyorumm😍😍

Aboo bayada uzun sürmüş ben gittim yattım vallahi ablaa cok uykum vardı baktım ben olmayacam nasılsa oyuzden beklemedim amaa olmuşum 🤭🤭 çok fena büyük sürprizle uyandım ciddenn🙈🙈 ne güzel ne iyi insanlar varmış burda 🤗
Bak içime doğmuş demek ki

Bugün hiç kimse uyanamamis herhalde. Evde bir sürü iş beni bekliyor ama uykumda var. Ufaklık hasta olmuş. Burun musluk gibi akıyor. Öksürük desen fena. Ben anlamıyorum bu çocuk dışarı çıkmıyor neden hasta oluyor.

:KK70:

Yaaa hahahahaha kahkaha attımmm :KK70:

Nezamandır olmiyor dum özlemişimm🙈🙈

😍😍😍 abla teşekür ederimm cokta güzel kişiler seçtin vallahaa 😍😍😍😍beni cözmüşün resmen

o halde pazartesi seni alır canım ozaman iyice mutlu olursun 🤲🏻

🥺üzdü

ÇOokk geçmiş olsunnn hanımımm
Tatlım takımlar kurulmayinca uyuyayamazdim hoşgörün için teşekkür ederim. Vekilin oldum iş çözüldü. Hayırlı olur inşallah. :dua:

Cuma menüsü
Kahvaltı 11
Kıymalı menemen, 1 dilim ekmek, peynir,zeytin
Öğle 15:30
1 dilim su böreği,1 dilim baklava, 3 yaprak sarma( bebek mevlüdündeydim)
Akşam 18
1 dilim pizza (eşimin ilk sürpriziydi, sen yemezsen ben de yemem dedi 1 dilim aldım ayranla birlikte)
Ara 20
1 dilim yaş pasta( bu da ikinci sürpriz, doğum günüm değildi ama zaten doğum günü de kutlamiyoruz ☺️ üstünde bir notla almış gelmiş 🤭)

Dukan içeceği+1 lt su
5000 adım
Jou Jou Elhan Elhan

X