Popüler Konu LenaG ile MasterFit

11:00
1 dilim ekmek
1 yumurta
Zeytin
Peynir
Maydanoz, dereotu, salatalık
12:00
Yeşilçay
15:30
Şekersiz sütlü kahve
16:00
Yarım çay bardağı kefir
18:00
1 dilim ekmek
1 tane biber dolması
1 bardak ayran
Elhan Elhan Beth18 Beth18
Harikasin :KK9: :KK9: Akşam çok hafif olmuş ne güzel cacık falan da olsaydı keşke . Akşam açlar kervanına katilacaksin :KK48:

Dünkü benim klasik kahvaltı
Ara bir mandalina
Akşam tavuk sote iki tb ekmek

Bugünkü menüm
Sbah iki tb ekmekten karışık tost

Ara yok

Akşam 4 kaşık yuvalama 4 kaşık pilav

s i d e l y a s i d e l y a
Elhan Elhan
@Jou
Afiyet olsun tatlım. :KK9: :KK9:
Yuvalamaya bayilirim. Bayramdan beri yemedim. Kilo vereyim de ödül olarak yerim.:kk77:

Benimki banyo baska proje abla oyle olsa oyle yapardım🤣 ev sahibim cokgüzel yaptırmış banyoyu makine üstüne koyacak gibi degil üstüne raflar yapıştırmış cıkarsak elimizde kalır vallaha🤣🤣 yoksa denedik çıkmadı almadık odalarada koyamam ben gözüme kalabalık gelir koyacak yerimde yok maalesef artik yeni ev alırsak inşaallahh
Hayırlısı canım, bazen evlerin planı öyle kötü oluyorki😔

Sıgacık Seferihisarla arasında 10 dakika filan ara ara kafa dinlemeye giderdik denizi pek sevmiyorum oranın alacati harikaydı ya simdi kiralar orda 15 20 bin olmuş orayi isterdik tekrar tayine ama olmaz gbi artık 🥹
Evet seferihisara da gittik, bir köyde küçük bir bakkal vardı, işletmecisi küçücük, minicik (cüce) bir bayan, çok hoştu

Şuan çok güzel olmuş bayıldım. Güle güle kullan.

Bence de

Canım 15e hiç sanmam . Şuan bizim burasının kiraları 15-20 bin yani izmirin en merkezi yerleri. Çeşme nin başka tarafı belki 15dir ama Alaçatı en pahalı yeri ondan 15e artık oralarda yoktur bence

Ben hiç hissetmedim. Sıfır yani bizim sokakta hissedilmedi.
Kiz alacati degil seferihisardan bahsettim 🤣🤣

X