Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi geceler 🌙
17.10.23
Sabah aç karınla sirkeli su 1 saat sonra tarçınlı kahve

12.30
2 galeta
Domates salatalık
1 KK Peynir
1 haşlanmış yumurta
5 zeytin

14.00
1 avuç içi ceviz

16.00
1 parça cezerye

19.30
2 küçük parça fırınlanmış tavuk
6 elma dilim patates fırınlanmış
Pişmiş soğan 1 adet
Cacık

Su 2 lt
500 ml bitki çayı

Elhan Elhan
Afiyet olsun safişim. Cezeryeyi çikarttim , elma dilim patatesi de üçe düşürdüm, dur bakim kahvaltıdaki bir galeteyi de bire indirdim. :21: :21: ohhh ortaya ne güzel bir menü çikti. Bu menuyle sen de 400, ben diyim 500 gr eksi gelir. :rapci:

Afiyet olsun safişim. Cezeryeyi çikarttim , elma dilim patatesi de üçe düşürdüm, dur bakim kahvaltıdaki bir galeteyi de bire indirdim. :21: :21: ohhh ortaya ne güzel bir menü çikti. Bu menuyle sen de 400, ben diyim 500 gr eksi gelir. :rapci:
Tamamdır yarın öyle yapmaya çalışacağım çok acıkıyorum içim kazınıyor resmen oğlan da sürekli meme istiyor diş çıkıyor yine 🫢

Herkes senin gibi becerikli Adanalı deeeel bebeğim 😂😂
Maşallah de kizzz 🤣🤣
:rapci: :rapci: :rapci: :rapci:
Menü bildiriminden selamlar
Sabah limonlu kahve +dukan birası
Öğlen 13.00
Maydanoz+dereotu+salatalık+limon detoksu
Ara
Turk kahvesi
maden suyu
Nesfit
Akşam 19.00
Lahana yemeği
Bebemden kalan bi miktar kurufasulye artığı :KK8:
Eki Görüntüle 3319593
@s i d e l y a @blonde ambition @gezegenfeza Elhan Elhan
Buda bana düşman çok severim kendisini ama🫣o beni sevmiyooo
Kız o zaman içli köfte, çiğ köfte,sarma nın hepsi bir arada olduğu menün ne yapsın 🤣 hatta bir şey daha vardı o menünde 4.yü hatırlayamadım şuan 🤭 o karnıbahar etkisi değildir emin ol 🤣
Annem o gün dediki yemicem anne dediğim de bir daha nasip olacakmı bilinmez annen var yapmışken ye dedi ağladım biraz niye böyle dedin diye sonra zayıfladın ye az diye böyle diyimde ye diye söyledim diyo ama dokundu çok bana yakın bir tarihte kalp krizi geçirmişti bende yapmışsın annem o kadar yerim kız dedim çok seviyorum annemi Allah'm eksikliğini göstermesin sağlık sıhhat nasip eylesin annesini erkenden kaybeden arkadaslarimada sabırlar diliyorum mekanları cennet olsun . Ben özel bir anneyim su hatta en çok annemi babamı ve oğlumu kaybetmekten korkuyorum allhim hayirli uzun ömürler versin hepsine sizlerinde geride kalan aile bireylerine amin.

Elhan Elhan @Beth18

17 Ekim 2023

sabah yok
öğlen 1 yumurta, peynir, labne peyniri, 7 zeytin, söğüş salata, 1 dilim ekşimaya tbe, 1 karabuğday patlağı, incir, 2 kare bitter
akşam etli bulgurlu pazı sarma ve 1 küçük domates dolması, salata, 2 yk yoğurt, 1 tk tahin pekmez
Cokgüzel menu kuzuş 😍😍

Bende menümü paylaşayım
Kahvaltı
2 yumurta
Yarım lavaş kucuklerinden ama
Biraz küflü peynir
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
Akşam
1 kepçe kuru fasulye
1 kase salata
1 bardak ayran

Yatmadan kayısı çayı içerim kuru kayısı eşliğinde. Erkenden yatarım dün geceden uykusuzum çünkü. Saat 17 de kapadım dükkanı.
@s i d e l y a Elhan Elhan
Afiyet olsun siboş cok güzell :KK9:

Maşallah de kizzz 🤣🤣

Buda bana düşman çok severim kendisini ama🫣o beni sevmiyooo

Annem o gün dediki yemicem anne dediğim de bir daha nasip olacakmı bilinmez annen var yapmışken ye dedi ağladım biraz niye böyle dedin diye sonra zayıfladın ye az diye böyle diyimde ye diye söyledim diyo ama dokundu çok bana yakın bir tarihte kalp krizi geçirmişti bende yapmışsın annem o kadar yerim kız dedim çok seviyorum annemi Allah'm eksikliğini göstermesin sağlık sıhhat nasip eylesin annesini erkenden kaybeden arkadaslarimada sabırlar diliyorum mekanları cennet olsun . Ben özel bir anneyim su hatta en çok annemi babamı ve oğlumu kaybetmekten korkuyorum allhim hayirli uzun ömürler versin hepsine sizlerinde geride kalan aile bireylerine amin.
Ayyyy annenn nasıl dedi öylee dogru demiş amaaben anneme gidince bile diyetteydim yemiyodum üzüldüm şimdi bidaha gidince yiycem ne yaparsa evegelince veririm kiloşu nedir yani🥺 enson yemedim bikacgün kalmıştım

Ayyyy annenn nasıl dedi öylee dogru demiş amaaben anneme gidince bile diyetteydim yemiyodum üzüldüm şimdi bidaha gidince yiycem ne yaparsa evegelince veririm kiloşu nedir yani🥺
İşte o gün ondan yedim özenmiş biz geleceğiz diye gelinimiz teyzem falanda vardı kalbime dokundu 1 kilo aldım ama değer anneme

İşte o gün ondan yedim özenmiş biz geleceğiz diye gelinimiz teyzem falanda vardı kalbime dokundu 1 kilo aldım ama değer anneme
All bak gidiyor gramlar aslinda almiyosun kilo ödem oluyo ben rizedeyken evime geldim 3 kilo aldım

1.5haftada hemen 3 kilo gitti oda ödemden miş meğer gercekten biyere gidince ye ve gelince diyete başla miss gibi hep gidersenveremezsin kilos o ayrı🤣🤣🤣🤣🤣

X