Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bir kilo ince bulguru kısır gibi ısliyorsun bir tane Kuru soğanı 3-5 tane sarımsağı robottan geçiriyorsun canım ondan sonra onların suyunu sıkıp köftenin bulgurunun içerisine koyuyorsun 2 yemek kaşığı isot bir buçuk yemek kaşığı çiğ köfte baharatı kimyon karabiber İsteğe göre koy yarım şişe Nar ekşi sosu 1 yemek kaşığı biber salçası 2 yemek kaşığı domates salçası 3 yemek kaşığı Kuru nane yağını sen kuruluğuna göre ayarlarsın zaten yağının bir ölçüsü yok
Bana nar ekşisi yasak
Bi ara yapacağım canım, ellerine sağlık 🥰

Kızlar bir şey sorucam @yazarhanim35 sana da . Bu çiğköfte içine böyle yumurta konuluncada gene difrizde saklanıp çıkartılıp yenebilir mi acaba ? Yoksa bir sakıncası olur mu ? 🤔

Canım gayet diyete uygun işte. Pilavı zaten yemezsin tamamdır. 🤩 Çorba zaten baya tıkıyor insanı üstüne de biraz musakka , cacığıda içtin mi oohhh miss tıka basa doyarsın diyeti bozmadan.
Amin Amin 🙏🏻
Daha hafif geçiririm insallah
daha kolay şekil almasını sağlıyor canım. Ufak patates , patatesli köfte kadar çok değil

Kolay gelsin canım şimdiden

Ay ben mutfağı çok severim özellikle tatlı yapmayı :) canım sıkılınca gidip su böreği falan açarım 🤣
Sağol canım

daha kolay şekil almasını sağlıyor canım. Ufak patates , patatesli köfte kadar çok değil

Kolay gelsin canım şimdiden

Ay ben mutfağı çok severim özellikle tatlı yapmayı :) canım sıkılınca gidip su böreği falan açarım 🤣
En sevdiğim börektir ve hiç tek yapmadım
Komşum olaydın ne olurdu 😔

Atlamışım özür dilerim cnm çok güzel menun bol eksi ile cumada göreceğiz umarım seni🧿

Maşallahiniz varr rakibemm hadi bakalım cuma ya kim daha fazla kilo vermiş olacak :KK6:
valla hadi bakalım. ben iki gündür sabahları davul gibi şiş kalkıyorum anlamadım.

Demi abla yav 1 kg bulgur fazla biz 2 kişiyiz 😂😂
İşte zırt pırt yapma fazla olsun dondurucuya at diyor
Bizde çiğköfte fazla yenmez, aniden gelen olursa çıkarıp ikram etmek için iyi olur diye düşündüm
Pek gelen de yok, geçirdiğim rahatsızlıktan dolayı, oysa bi kek yap gel kahveyle hem yer hem içeriz 😔
Bir çeşit yemek yap getir, Banada kolaylık olsun 😔
Yok anacım, ben yapamayınca yapıp getiren de yok
Neyseki çabuk ayaklandım da kolayından yapıp günü kurtarıyorum

Maşallah de kizzz 🤣🤣

Buda bana düşman çok severim kendisini ama🫣o beni sevmiyooo

Annem o gün dediki yemicem anne dediğim de bir daha nasip olacakmı bilinmez annen var yapmışken ye dedi ağladım biraz niye böyle dedin diye sonra zayıfladın ye az diye böyle diyimde ye diye söyledim diyo ama dokundu çok bana yakın bir tarihte kalp krizi geçirmişti bende yapmışsın annem o kadar yerim kız dedim çok seviyorum annemi Allah'm eksikliğini göstermesin sağlık sıhhat nasip eylesin annesini erkenden kaybeden arkadaslarimada sabırlar diliyorum mekanları cennet olsun . Ben özel bir anneyim su hatta en çok annemi babamı ve oğlumu kaybetmekten korkuyorum allhim hayirli uzun ömürler versin hepsine sizlerinde geride kalan aile bireylerine amin.
Ben mi düşman :KK57: bisey mi kaçırdım ben:KK17:

Maşallah bebeğim Allah dahada güç versin inşallah 🙏🏼😘😂😂😂😂
Amin hayalim 🤲🤩
Demi abla yav 1 kg bulgur fazla biz 2 kişiyiz 😂😂
Sus kız üşenme yap at difrize misafirin geliverir hazır ikram iste😉
valla hadi bakalım. ben iki gündür sabahları davul gibi şiş kalkıyorum anlamadım.
Buna sevinem mi üzülem mi kız rakibemsin yaa 😄😄🤣🤣
Ben mi düşman :KK57: bisey mi kaçırdım ben:KK17:
Lahana baby😙😙

Bugun ki menum

Kahvalti
1 adt yumurta
1 salata
kk peynir

Öğlen
Mercimek çorbası 1 kepçe

Ara öğün
2si bir arada

Akşam
Pırasa yemeği
1 dlm ekmek

Kaçamaklarda oluyor bu hafta beni çok zorluyor 😒 cuma günü + çıkabilir 🥹

Elhan Elhan Beth18 Beth18 🫢
Kız menün çok az oluyor . Bu nasıl aç furuyor diye bakıyorum nasıl artı çıksın ki çıkmaz bence

İşte zırt pırt yapma fazla olsun dondurucuya at diyor
Bizde çiğköfte fazla yenmez, aniden gelen olursa çıkarıp ikram etmek için iyi olur diye düşündüm
Pek gelen de yok, geçirdiğim rahatsızlıktan dolayı, oysa bi kek yap gel kahveyle hem yer hem içeriz 😔
Bir çeşit yemek yap getir, Banada kolaylık olsun 😔
Yok anacım, ben yapamayınca yapıp getiren de yok
Neyseki çabuk ayaklandım da kolayından yapıp günü kurtarıyorum
Ya abla niye öyle oldu ki ? Türk komşun yok mu yabancılar mı hep ? İyi ol inşallah Allah kimseye muhtaç etmesin

X