Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Attım kuzum tarifi

Aynen onun mutluluğu var yüzümde görende bir yerden para geldi sanar 🤣🤣

Dinlenen çiğ köfte her zaman daha lezzetli oluyor tabi tabi oluyor müsait bi zamanında at difrize anı misafir mi geldi yap bi kek çıkar köftenin demle çayını oh mis yada yemekli misafirin gelecekse hemen ortaya başlangıç gibi koy tadı daha güzel oluyor inan
Çiğköfte etli mi, etsiz mi

Ne kadar ince düşüncelisin hocam

Jou Jou Bu nedir? Güzele benziyor

Sadece yoğurtla yani di mi?

Evet onu biliyorum

Bayağı az yemişsin tebrik ederim

Afiyet olsun canım

Afiyet olsun
Tabi tabi canımm malzemeler ayni sadece pirinç koymuyorsun tarifleri var genelde

Tazesoganli omlet kuzum

Aa memnunsun yani. Bende dyson alcamda onada kayıyodı aklım nasıl kullanımı falan link atsana 😂
Aayyy dyson la yarışıyo bu iyikide philips aldım ben dyson nedir sadecs süpüeüyo hiçbirseyde etmiyo bosa para ona ama ben indirim yakaladım şimdi uçmuş dysonla yarışıyor çünkü

Attım kuzum tarifi

Aynen onun mutluluğu var yüzümde görende bir yerden para geldi sanar 🤣🤣

Dinlenen çiğ köfte her zaman daha lezzetli oluyor tabi tabi oluyor müsait bi zamanında at difrize anı misafir mi geldi yap bi kek çıkar köftenin demle çayını oh mis yada yemekli misafirin gelecekse hemen ortaya başlangıç gibi koy tadı daha güzel oluyor inan
Difrize neoglumm dondurucuyamı yanii🤣🤣 okadar fazla ettim dondurucuya atmak aklıma gelmedi ha busefer senin tarifinle birebir edecem

O vakit tarifi buraya da at, bende yaparım belki
Yalnız ben elimde yoğuramam 😔
Bir kilo ince bulguru kısır gibi ısliyorsun bir tane Kuru soğanı 3-5 tane sarımsağı robottan geçiriyorsun canım ondan sonra onların suyunu sıkıp köftenin bulgurunun içerisine koyuyorsun 2 yemek kaşığı isot bir buçuk yemek kaşığı çiğ köfte baharatı kimyon karabiber İsteğe göre koy yarım şişe Nar ekşi sosu 1 yemek kaşığı biber salçası 2 yemek kaşığı domates salçası 3 yemek kaşığı Kuru nane yağını sen kuruluğuna göre ayarlarsın zaten yağının bir ölçüsü yok

İyi geceler 🌙
17.10.23
Sabah aç karınla sirkeli su 1 saat sonra tarçınlı kahve

12.30
2 galeta
Domates salatalık
1 KK Peynir
1 haşlanmış yumurta
5 zeytin

14.00
1 avuç içi ceviz

16.00
1 parça cezerye

19.30
2 küçük parça fırınlanmış tavuk
6 elma dilim patates fırınlanmış
Pişmiş soğan 1 adet
Cacık

Su 2 lt
500 ml bitki çayı

Elhan Elhan

Bizede atsana yav. Ben blendar da yapıyorum pratık 15 dk sürüyor 😂
Bir kilo ince bulguru kısır gibi ısliyorsun bir tane Kuru soğanı 3-5 tane sarımsağı robottan geçiriyorsun canım ondan sonra onların suyunu sıkıp köftenin bulgurunun içerisine koyuyorsun 2 yemek kaşığı isot bir buçuk yemek kaşığı çiğ köfte baharatı kimyon karabiber İsteğe göre koy yarım şişe Nar ekşi sosu 1 yemek kaşığı biber salçası 2 yemek kaşığı domates salçası 3 yemek kaşığı Kuru nane yağını sen kuruluğuna göre ayarlarsın zaten yağının bir ölçüsü yok

1 kilo bulguru yoğurana kadar ölürüm ben yarısını yapıyım bari 😂 sağol bebeğim tarif için

:rapci: :rapci: :rapci: :rapci:
Menü bildiriminden selamlar
Sabah limonlu kahve +dukan birası
Öğlen 13.00
Maydanoz+dereotu+salatalık+limon detoksu
Ara
Turk kahvesi
maden suyu
Nesfit
Akşam 19.00
Lahana yemeği
Bebemden kalan bi miktar kurufasulye artığı :KK8:
20231017_191157.jpg
s i d e l y a s i d e l y a blonde ambition blonde ambition gezegenfeza gezegenfeza Elhan Elhan

Aynen kuzum devammm😍😍

:işsiz::KK51: karnı baharın bile şişkinlik yaptığı bunyemin bana uyguladığı tarife 38 kalori değilde 550 kalori yapar
Kız o zaman içli köfte, çiğ köfte,sarma nın hepsi bir arada olduğu menün ne yapsın 🤣 hatta bir şey daha vardı o menünde 4.yü hatırlayamadım şuan 🤭 o karnıbahar etkisi değildir emin ol 🤣

X