Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sibelcim ben de Ceylanpınar' da görev yaptım. Viranşehir' le ilgili bir anım var. Boşandiktan sonra Urfa'ya tayin istedim çıktı.
Niğde'den Mardin otobüslerine bindim direkt Ceylanpınar' a otobüs yoktu sene 2006. Otobüs beni Viranşehir'de indirdi oradan aktarma yapacağım sabah saat 05.00 gibi falan. Otogar falan yok yol üzerinde indim hava karanlıkla aydınlık arası bir şey. Etrafa baktım bir çay ocağı açık ama nasıl korkuyorum bir Allah'ın kulu yok. Çay ocağına yaklastim içeride arkası dönük bir kadın var ohhh dedim biraz rahatladim. Bir ben varım bir kadın bir de çayci . Minik kürsülerden birine oturdum. Mis gibi çay kokusu geliyor. Çay istedim c......mi yaktım bacı diye bir sesle başimi kaldırdım bana dönmüş pala bıyıklı bir abla ...:eek:Baş örtülü , uzun elbiseli bir adam . Orada erkekler böyle giyiniyormuş . :skandal:Sonrasi sıcak bir muhabbet....:KK68:
İyiki Ceylanpınar ı gösterelimmi hanım dememişler, direkten dönmüşsün kaptanım🥰

Fırsat bulduğun zaman uyu cnm uykusuz olunca insan çok bitkin hissediyor . 😚
Okuldayim. Nasıl uyuyayım
Urfaliyim ve bayilirim

Oyu kıyamam vardır bi derdi
Sabah çıkarken bayılmış gibi uyuyordu
Orda bahsedilen açlık bizim bildiğimiz açlık değil,
Sağlıklı şeylerden en fazla iki, en az 1 öğün yemek ten bahsediyor diye düşünüyorum, ( kişiyi tanımıyorum, konuyu tahmin ediyorum)
Ayrıca 36 saatlik açlık, 3 günlük, 1 haftalık, 21 günlük açlıklar var. İnan şifası var, püf noktaları da var😃
Hiç acıkmayacaksın diyemem, günlük içimizin kazınması gibi bişey olmuyor 😃
Az çok biliyorum canım çok yakın arkadaşım açlık orucuna girmişti. Ama bünyesi kaldırmadı.kendini çok zorlamıştı.
Saat sabahın 02:50 si :KK53:
Aynen
Hatıralar yillandikca daha tatlı oluyor sanki :olamaz:
Yoksa yaşlandıkça mı? 🤣🤣

X