Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım sigara ve atıştırma vs. Şuan ki geçiyor olduğun süreci düşünürsek bence harika bir sonuç ve daha cumaya ooo hooo daha baya düşersin :KK66: 💖
İnşallah canım yaa inşallah 🙏🙏🙏
Sigarayı bırakıyorsun Lavin ona rağmen iyi vermişsin tebrik ederim 😍
Evett ona ragmen bencede iyi gdyr aksi oldu ama düzeltiyırum
Hmm anlaşıldı, sen verdin ben aldım, ziyan etmedik 600 gramı 🥴
Hahha öyle olmuş valla 😂

ÇOk fena yakacağuz ortaluğuuu🤣🤣
:KK50: sabah dukan içeceğimizi , ödem sularımızı falan hazırlıyoruz beybi :KK76: Akşama da lahana yapıcam bomba gibi eksimiz olsun bu cuma :KK5:
Bu arada benim wc çoştu bu gün :KK48: ondan bu gün hiç dukan ve hiç bir bitki çayı içmedim ara verdim. Yarın tekrar senle içeceğiz :KK66:

:KK50: sabah dukan içeceğimizi , ödem sularımızı falan hazırlıyoruz beybi :KK76: Akşama da lahana yapıcam bomba gibi eksimiz olsun bu cuma :KK5:
Bu arada benim wc çoştu bu gün :KK48: ondan bu gün hiç dukan ve hiç bir bitki çayı içmedim ara verdim. Yarın tekrar senle içeceğiz :KK66:
Hahahaahhaha wc dunden yana calıştırdı seni🤣🤣 yarin içelim bugun bende içmedim😘😘 ama açkarna 500 ml içiyorum yetiyo bana 🤭 lahana benim memleketim ama hic etmedim kocamda sevmiyo ev halkı bi bana yapasım gelmiyo anneme gidince anca yiyorum🥲

Hahahaahhaha wc dunden yana calıştırdı seni🤣🤣 yarin içelim bugun bende içmedim😘😘 ama açkarna 500 ml içiyorum yetiyo bana 🤭 lahana benim memleketim ama hic etmedim kocamda sevmiyo ev halkı bi bana yapasım gelmiyo anneme gidince anca yiyorum🥲
Canım resmen kalorisi yok. Ayrıca acayip ödem attıtıp , metobolizmayı çalıştırıyor ondan ben tek kendime de olsa seve seve yapıyorum. 🤩 özellikle diyetlerin olmazsa olmazı Lahana ve kereviz bu konularda mucize sebzeler canım dün kereviz yemiştik zaten bu gün de lahana yicem.

Canım resmen kalorisi yok. Ayrıca acayip ödem attıtıp , metobolizmayı çalıştırıyor ondan ben tek kendime de olsa seve seve yapıyorum. 🤩 özellikle diyetlerin olmazsa olmazı Lahana ve kereviz bu konularda mucize sebzeler canım dün kereviz yemiştik zaten bu gün de lahana yicem.
Aaaaa kapuskamı kabuskamı nee oda çok fena bagırsakları çalıştıriyo biliyormusun kaloriside yok bekarken gelinliğim için diyete girmistim encok onu etmistim diyet gerçekten çokgüsel kilo vermiştim denemek istersen bigün yap ye salçalı falan 🤤

11:00
Yumurta
Zeytin
Salatalık
1 dilim ekmek
Şekersiz çay
14:00
Şekersiz kahve
17:00
5 kaşık salçalı bulgur pilavı
19:00
1 kase yoğurt çorbası içicem eşimle beraber
1,5 lt su bitirdim şimdiye kadar dahada içerim
Elhan Elhan Beth18 Beth18
Afiyet olsun kuzum çok güzel menü 😍😊
Normal cnm tansiyonum migren var bende ondan sanirim

Karıştırdım kiraz sapı kayısı çayı yesilcay :KK53: Allah ne verdiyse

İciyorum Abla inşallah geçecek saolsin🥰😙
Canım nane yağı sür miğreninin tuttuğu tarafa . Ağrı kesicilerden bile on kat etkili oluyor miğrende nane yağı . Diğer şeyleri zaten biliyorsun ışığa bakma , seste durma , mümkünse zifiri karanlık sessiz odaya gir ve uyumaya çalış.

Aaaaa kapuskamı kabuskamı nee oda çok fena bagırsakları çalıştıriyo biliyormusun kaloriside yok bekarken gelinliğim için diyete girmistim encok onu etmistim diyet gerçekten çokgüsel kilo vermiştim denemek istersen bigün yap ye salçalı falan 🤤
Onu yapıyorum kız zaten şuan 😄😂

Menümüde paylaşayımmm o haldeeeeee

s i d e l y a s i d e l y a Elhan Elhan blonde ambition blonde ambition Efenin_Annesi Efenin_Annesi

Açkarna ; limonlu kahve - yeşilçay- tarçınlı su -

12.00
2 yumurtalı karışık omlet
20231016_123329.jpg

14.00
1 dilim mercimek ekmek
15.00
Sütlü kahve (tarçın kakao kahve)
17.30
1 tabak tazefasulye üstü kereviz yemeği susuz
1 dilim mercimek ekmek
Sumaklı Biraz Kaşık salata