Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Beth18 Beth18 Elhan Elhan

Cuma 91.6
Bugün 92.4

Ama sorun yok wc ve ödem
Tamam canim cumaya kadar odem attirici çaylar yapabilirsin. Jou Jou Yapıyordu geçen haftalarda yanlı hatırlamıyorsam dukan birası onu deneyebilirsin. Evde durup vaktim ilsa bende yapar akşamdan içer sabah tartışırım ama evde dueacak vaktim yok. Senin vaktin varsa yap vanim

Günaydın fıstıklar
1697441838445.png

Tamam canim cumaya kadar odem attirici çaylar yapabilirsin. Jou Jou Yapıyordu geçen haftalarda yanlı hatırlamıyorsam dukan birası onu deneyebilirsin. Evde durup vaktim ilsa bende yapar akşamdan içer sabah tartışırım ama evde dueacak vaktim yok. Senin vaktin varsa yap vanim
Neler içerdim hele hibiskus caýı çok fena ödem atıyo

Evet bende çok seviyorum ama işte

Ben bu süreçte Dukan birasi ve hibiskus kullansam regli geçilmesi falan yaşarmıyım tedavimi etkiler mi acaba ? Bu durumda tedirgin oluyorum biraz uygulayıp kullanmaya
Sen kullanma kuzum yesilçay düşük sebebi ben 15gunlük yapiyodum hergun 1 litre 15gün bitti kanamam oldu megersem düşük yapıyormuşum hibiskusta sıkintılı sen kullanma 😘 adet soktürücüdür anında soktürür olsa içerdim söksün diye

Sen kullanma kuzum yesilçay düşük sebebi ben 15gunlük yapiyodum hergun 1 litre 15gün bitti kanamam oldu megersem düşük yapıyormuşum hibiskusta sıkintılı sen kullanma 😘 adet soktürücüdür anında soktürür olsa içerdim söksün diye
Kasım'da adet söktürücü kullanmak istiyorum aslında ama bilemedim 1 2 si gibi başlasa reglim rsporum yanmadan Transfer olabilirim inşallah öyle de olur 😔

Dün yeşil çay falan içmedim. Şimdi içeceğim hazırladım. Ödem iner. Wc yi de hallettim. Su an daha iyiyim canım.
Bazı sabahlar çok ödemli kalkıyorum. Dün yeşilçay falan da içmeyince böyle oldu.

Kasım'da adet söktürücü kullanmak istiyorum aslında ama bilemedim 1 2 si gibi başlasa reglim rsporum yanmadan Transfer olabilirim inşallah öyle de olur 😔
Haaaa ozaman sen hibiskus çayı iç tedavi daha olcaksın dimi hanii suanlık doktorluk birsey yoksa embriyo olmadıysa soktürmek istiyorsan çayindna yap

Haaaa ozaman sen hibiskus çayı iç tedavi daha olcaksın dimi hanii suanlık doktorluk birsey yoksa embriyo olmadıysa soktürmek istiyorsan çayindna yap
Yok yok 25 Eylül'de toplama oldu donduruldu Ekim reglisi geçti Kasım'da gel transfer için başlayalım dedi Dr 20 kasıma kadar transfer olmam gerek raporum bittiği için para talep edecekler benden yoksa 😔 ondan dedim söktürücü kullansam zararlı bir durum olur mu diye

X