Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yok yok 25 Eylül'de toplama oldu donduruldu Ekim reglisi geçti Kasım'da gel transfer için başlayalım dedi Dr 20 kasıma kadar transfer olmam gerek raporum bittiği için para talep edecekler benden yoksa 😔 ondan dedim söktürücü kullansam zararlı bir durum olur mu diye
Bence olmazzz yaa daha transfere bile girmedin adeti söktürüyor nasılsa hassas noktan anliyorum.bende birsürü şey düşündüm bukonuda kendime ama o ay tüp bebege gidecekken ben hamileymişim hergün 10bin adım atardım yumurtalarım.hareketlensin diye son bi çalışma yapalım dedim kocama

Bence olmazzz yaa daha transfere bile girmedin adeti söktürüyor nasılsa hassas noktan anliyorum.bende birsürü şey düşündüm bukonuda kendime ama o ay tüp bebege gidecekken ben hamileymişim hergün 10bin adım atardım yumurtalarım.hareketlensin diye son bi çalışma yapalım dedim kocama
Bu süreçte faydalı olacağım bilgiler ne varsa öğrenmek isterim gerçekten 2019dan beri bu süreç içerisindeyim kilomun sebebi boğazdan çok ilaçlar ve stres yedi bitirdi beni resmen şimdi de bu durmun önüne geçemiyorum

Bu süreçte faydalı olacağım bilgiler ne varsa öğrenmek isterim gerçekten 2019dan beri bu süreç içerisindeyim kilomun sebebi boğazdan çok ilaçlar ve stres yedi bitirdi beni resmen şimdi de bu durmun önüne geçemiyorum
Bende oyle ilaçlarla olmuştum aşılama için iğneler en son caree sabah açkarna kahvemi icip yürüyüşe cikardım 10bin atıp eve gelip kahvaltımı yapardım omlet bol yeşillik bunun sebebide zayıflamamla ve yürüyüşle oldu sende öyle dene istersen en sağlıklısıda bu gercekten tak kulaklığı müziği kafandan bebeği çıkar yürüyüş yap elbetki olcak olmayacak değill

Bende oyle ilaçlarla olmuştum aşılama için iğneler en son caree sabah açkarna kahvemi icip yürüyüşe cikardım 10bin atıp eve gelip kahvaltımı yapardım omlet bol yeşillik bunun sebebide zayıflamamla ve yürüyüşle oldu sende öyle dene istersen en sağlıklısıda bu gercekten tak kulaklığı müziği kafandan bebeği çıkar yürüyüş yap elbetki olcak olmayacak değill
Yüzümü tebessüm ettirdin Allah razı olsun 🌹 mutlaka deneyeceğim fırsat kaybetmeden

Yüzümü tebessüm ettirdin Allah razı olsun 🌹 mutlaka deneyeceğim fırsat kaybetmeden
Bence oyle yap başkada sağlıkli birsey yok ciddennben 30 tane igne vuruldum totomdan aşilama için ilaclar hele hep ondan aldım kiloşları bide böyle deneyeyim oldu oldu olmadı tüp dedim hatta tahliller hersey yapılmistı genede o ay ben son care böyle edeyim dedim hersabah mutlaka çiktım bide termal taytın varsa onuda çek totona misss

Cuma 83.45
P.tesi 83.50
+50 gr
share_1697439161057.jpg
Adet dönemine +50 grla girdim gayet iyi bence :KK53: :KK70: bugün yarın gelir benmkiler:KK53: 200 gr kadar kas almisim :KK8:
s i d e l y a s i d e l y a Elhan Elhan blonde ambition blonde ambition gezegenfeza gezegenfeza

Cuma 72.3
Pazartesi. 72.1
Fark -200
Beth18 Beth18 sibel_84 sibel_84
Tebrik ederim canım 🥰 ben de 72 ye gelince kendime ilk ödülümü vericem. ❤
Gelelim tartıya :KK17:

Cuma 73.500
Bugün 74.100
Fark + 600
Çok üzgünüm, kilo olsa bişeyler yapardım, ödem olunca sıkıntı yaşıyorum
İnşaAllah cumaya kadar iner🤲🏼
Canım cuma 73.500 değil 83.500 dun.
yani bu günde 74.100 değil 84.100 sün galiba
Doğru dimi canım. Ben 70değil 60la okuyorum dediğim gibi sende 70le okuyorsun galiba 😄 bilinç altımıza yerleşmiş hatta sen sadece öyle okumakla kalmayıp burayada òyle yazmşsın 😄
P.tesi 83.50
+50 gr
Eki Görüntüle 3318603
Adet dönemine +50 grla girdim gayet iyi bence :KK53: :KK70: bugün yarın gelir benmkiler:KK53: 200 gr kadar kas almisim :KK8:
s i d e l y a s i d e l y a Elhan Elhan blonde ambition blonde ambition gezegenfeza gezegenfeza
Kas için tebrikler canım. Diğer artıda cumaya kadar iner hatta eksiye döner diye düşünüyorum💖

gezegenfeza gezegenfeza Ysmnondr Ysmnondr 😂 Kızlar şunu da söylemeden geçmeyeyim 🤣 ikinizi de yeniyorum şuan 🤪😂😂

Son düzenleme:
Ahahahahahah maşllah maşallah 😁😁😁 Rabbim tekrardan hayırlı uğurlu etsin inşallah
Bazı bölümleri Amasya'da çekilen bir dizi izlemiştim bayılmıştım memleketine. Geçen yaz düğüne gidecektik Merzifon ' a gorumcemin kızını verdik oraya. Sonra düğün Ankara'ya alındı o da içimde kaldı bayağı heveslenmistim.🥺 emekli maaslarimiza elle tutulur bir zam gelsin gezmelere baslayacagiz inşallah. 🙏

X