Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Annem için almış olduğum cuma günü 99.2kg pazartesi100.2 kg +1 kg tam 100.2 kg yum veririm önemli değil hafta sonlarını sevmiyorum gerçekten bu tartılma kuralı olmasa olmaz mı Abla ya yani illa birini takıma transfer etmesek cuma sabit tartılma günü olsa illa eş evde oluyor biri geliyor yada bir yere gidiliyor Elhan Jou s i d e l y a

Vallahi harika keşke burdada öyle şeyler olsa da yapsam anca kendin açıyorsun istersen bebem çok seviyo kemik suyuyla pişirip vitaminli vitaminli yediriveriyom ondan zorladım kendimi yaptim bide sebzelisini yapicam fırsat bulunca insallah

Filizcimm mutlu yıllar canım.
Yeni yaşında ilk hediyen incecik , tam hayalinde ki vücut olsun sağlıkla birlikte.
Sonra da gönlünde saklı diğer dileklerin gerçeğe dönsün inşallah.
Ya çok teşekkür ederim güzel dileklerin için Hepimizin ince olmasi dileklerimde

Hafta sonu artıları cumaya kadar bir şekilde gidiyor canım. Pazartesi tartı bildirimiyle o hafta nasıl yol alacağimiza karar veriyor, plan yapiyoruz. Transfer işi eğlence olsun diye. Asıl amaç transfer değil. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya calişalim güzel annem. hafta sonları olmasa herkes diyetinde başarılı olur ama bu iki günü takvimden yırtıp atamıyoruz.

800 gramcığı verirsinn öyle hele pazar günü bide eşim evde onunla 5 aydır doğru düzgün oturup çekirdek çıtlayamadım kızzz kural için hepte gündüzleri yedim birseyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…