Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Seninle yarışmak bana onur ve keyif verir canımın içi ama Sibel seni kimseye yâr etmem dedi. Beni ham yapmadan da bırakmaz gibi. Bu hafta da yarışalım ondan sonraki hafta beni yine istersen yarışalım.
Yaaaaa iki hafta üst üste mi yarışacaksınız
Haftaya rakibin benim o zaman . Bak randevumu 1 hafta önden alıyorum ona göre.

Ellerinize sağlık
Elhan , s i d e l y a

Sağolasın ablacım

Neden az gitsin istiyorsunki gel hızlı hızlı gönderelim
Hoşbuldum canım inşallah hep birlikte

Yine yedim coom ama çok şükür şişmemişim
Çok isterim tabiki ama hızlı giden hızlı gelir ya, ondan dedim. Gitsin de az gitsin yeterki gitsin

Gel breyselde kapışalım

Gel breyselde kapışalım
Canım sen harika bir rakipsin azimli, hırslı, hem motive edip hem gaza getiren , hemde hep istikrarlısın. Ondan geçen hafta seni rakip kaptan olarak seçtim . Ve iyi ki de seçtim canım arkadaşlarımın üzerinde çok güzel etkileron olduğunu düşünüyorum ve cuma sonuçları çok güzel oldu , güzel kilolar verdiler. İyi ki sen ve ayrıca sonucunu da tebrik ederim Bireyselde yakın kiloları seçiyoruz ya kilomuza göre verme oranımız değişiyor çünkü ondan 70li kilolarda ki arkadaşlarıma teklif edip yarışmıştım hep canım. Ysmnondr ile senin kilon tam tamına aynı aslında bu hafta onun güzel planlarıda var bence ikiniz harika kapışırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…