Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kilo bildirimi
Not(dün akşam geç yedik dışardaydık ve biraz kalorili oldu)
Geçen Cuma 68.55
Bugün 67.95
Fark -600 gr
IMG_3355.jpeg Elhan Elhan

Hayırlı olsun bitanem :dua::KK200:
Sağolasın ablacım 😘🙏🏼
İyi yürekli insanlarla bu yolda yolculuk yapmak bizim için de çok keyifli. Yarenlik ediyoruz birbirimize :KK68: :KK68: estağfurullah ne hakkı ...
❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘
Seninle kapışmak isterdim ama artık az gitsin istiyorum
Bol keyifli eksilmeler olsun canım
Hoşgeldin 🥰
Neden az gitsin istiyorsunki gel hızlı hızlı gönderelim 😎
Hoşbuldum canım inşallah hep birlikte 🤗
Kizzz gayet iyi yerden başlıyorsun haaa 80lere çıkmadın
Yine yedim coom ama çok şükür şişmemişim 🤩

87. ETAP MASTERFİT YARİSMACİ ADAYLARI

Beth18 Beth18
blonde ambition blonde ambition
@Ysmnondr
@menekse_kokusu
sibel_84 sibel_84
@Lavinia_98
@flziso
@gezegenfeza
yazarhanim35 yazarhanim35
Jou Jou
@Akrrep
s i d e l y a s i d e l y a
@60kiloyum
Elhan Elhan
@Ekrl
@Hayalkuran
@Efenin_Annesi

Not : TemelinSafinazi TemelinSafinazi ve zeyneppk zeyneppk arkadaşlarimiz gün içinde bugün tarihli fotoğrafli bildirim yaparlarsa takımlara dahil edilecektir. Kaptanlarim bu iki arkadaşimizi seçmelere şimdilik dahil etmeyelim.
Beth18 Beth18 tatlım listeye Cookiie Cookiie arkadaşimizi da dahil ediyorum ve dalginlikla unuttuğum için kendisinden af diliyorum.🙈🥰
TemelinSafinazi TemelinSafinazi da geldi o da asil listede. Sadece zeyneppk zeyneppk yok şimdilik.

Beth18 Beth18 tatlım listeye Cookiie Cookiie arkadaşimizi da dahil ediyorum ve dalginlikla unuttuğum için kendisinden af diliyorum.🙈🥰
TemelinSafinazi TemelinSafinazi da geldi o da asil listede. Sadece zeyneppk zeyneppk yok şimdilik.
Nasıl bir haftaydı yaaa 😂 benim takım seçmede 10a kadar çıkıp sonra arka arkaya 6-7 ye düşmesi 🤣 sürekli birinin kayıplara karışmasindan valla moral , motivasyonum kalmadı inkar edemiycem 😂 böyle bir şans olamaz yaaa yarış bir hafta daha devam etse tek tamamlayacaktım gibi 🤣

Nasıl bir haftaydı yaaa 😂 benim takım seçmede 10a kadar çıkıp sonra arka arkaya 6-7 ye düşmesi 🤣 sürekli birinin kayıplara karışmasindan valla moral , motivasyonum kalmadı inkar edemiycem 😂 böyle bir şans olamaz yaaa yarış bir hafta daha devam etse tek tamamlayacaktım gibi 🤣
Ben kaptan olunca daha gaza geliyordum ama asırıda strest etmisti beni kimse gelmiyo menü yazmıyorr bakıyorum çok eksik amaannn🙊🙊🙊motivasyonumda apayri duşüyordu

Ben kaptan olunca daha gaza geliyordum ama asırıda strest etmisti beni kimse gelmiyo menü yazmıyorr bakıyorum çok eksik amaannn🙊🙊🙊motivasyonumda apayri duşüyordu
Aynı oldu canım banada ya çok stres oldu. Sürekli birinin de arka arkaya ara vermek istemesi motivasyonumu kırdı ama neyse şükür atlattım bitti. ❤ Bireysel yarış yani rakip seçmemiz beni çok motive ediyor ama takım işi çok zor geldi bana.

Aynı oldu canım banada ya çok stres oldu. Sürekli birinin de arka arkaya ara vermek istemesi motivasyonumu kırdı ama neyse şükür atlattım bitti. ❤ Bireysel yarış yani rakip seçmemiz beni çok motive ediyor ama takım işi çok zor geldi bana.
Tatlım kaptanlık zor bayağı enerji, sabır istiyor orası doğru. Takımları secmesek herkes dağılır dağılır gider. Çünkü vicdanen bir baglilik hissetmeyiz. Ufak bir sorunda sayfadan kolayca cekilebilebiliriz.

Rakip seçmeye başlayalım mı ? Elhan Elhan ?
Elhan Elhan Rakip olarak seni seçiyorum 😂
Seninle yarışmak bana onur ve keyif verir canımın içi ama Sibel seni kimseye yâr etmem dedi. Beni ham yapmadan da bırakmaz gibi. :KK48:Bu hafta da yarışalım ondan sonraki hafta beni yine istersen yarışalım.

X