Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kuzum yediklerin gayet iyiydiii acaba baska bi diyet mi uygulasak sana vücudunu şok yaratmak lazım
Bi kaç gündür kabızım o yüzden oldu sanırım. Nasıl bi diyet yapsam ki ?
Canını sıkma Hayalcim. Sen güçlü bir iradeye sahipsin sana iyi gelmeyen şeyleri hatırlamaya çalış. Bu hafta o şekilde ilerle. Düzelecek merak etme. :KK60:
5 6 dan sonra yediğim zaman kilo veremiyorum onu anladım abla
Canın sağolsun kuzum
Burdan ne ders çıkarırsın, neyi eksik yapmış olabilirsin biraz üstüne düşünmeni isterim 🥰
tamam abla sağol kusura bakma lütfen

Eklentiler

• 1000036920.jpg
    1000036920.jpg
    34,7 KB · Görüntüleme: 17

Kabızlık kaynaklı kesinlikle. 17.00 - 18.00 de en son bitirmek gerçekten çok etkili. Ben bazen 16' ya bile çekiyorum. Açlık hissettiğimde biliyorum ki o anda yağ yakmaya geçiliyor. Durdurmamam lazım deyip bir şey yemekten vazgeçiyorum..Kabızlık sorunu için magnezyum denemeyi düşünür müsün? Öncesinde değerlerine baktirdiktan sonra tabi ki....

Kusurluk birşey yok canım, benim için deyil, kendin için kilo vermek istıyorsun, yanlış yapmadan doğruyu bulamayız
Zaten artın çok değil, haftaya halledersin ❤️

Düzenli uykuda çok önemliymiş abla bide
Öyledir kuzum, kedim var, beraber yatıyoruz, bazen o uyartıyor bazen sebepsiz yere uyanıyorum
Evdekilerin vardiyası da değişik, biri olmasa diğeri sabahçı oluyor.
Oğlanlara kalkmıyorum, çbeslenmelerini akşamdan hazırlıyorum ama eşim kahvaltı yapıyor, o zaman 04:30 da kalkıyorum
Neyse şikayetçi değilim, Rabbim kolaylık veriyor 🥰

X