Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tamam canim denerim yarin
Ağza gelmiyor kuzum. Yumuşacik oluyor. O ihtimale karşı yarısını öğütmüştüm gerek de yokmuş
Tamam canim sagol
Çok erken deyilmi canım
Evet erken ama ben geçen senelerde de bu şekilde aralıklı oruç yaparak 10 kilo vermiştim. Şimdi de öyle yapmak istiyorum. Yani 6 ya da 8 saatte istediğimi yiyorum 18 ya da 16 saat açlık yapiyorum

Yarın evde derleme toparlama yapacağım
Kendimi ise vermeliyim ki aç olduğumu hissetmeyeyim
Uzun zamandır 70 kiloyu görmemiştim
En son hamileyken çıkmıştım o kadar
Şimdi nasıl bu kadar aldım inanamiyorum
Ama şöyle insanın yavaş yavaş metabolizması yavaşlıyor
Spor da yapmadığım için vücut enerji fazlasını depoluyor
Sonuç ortada

Afiyet olsun Sibel.
Teşekkür ettim hocam
Afiyet olsun. Şimdi sen acikirsin. Yatmadan birşeyler atistiriver aç aç yatma hocam
Aman kuzum bir dilim pasta için emekler heba olmasın diyecem de, 1 ay sonra benim serbest günüm var
Çok az yedim canım.

Yaaa Elhan çok tatlısın sesli güldüm
Tamamdır yarın bildiririm hepsini grup oldukça aktif çok güzel
Gün gelecek bu mesajlar çok nasıl hepsini okuyacağım yetişemiyorum diyeceksin. Evet kuzum biz oldukça aktifiz ve tevazu gosteremeyecegim tek konu, bu kulüpte tekiz bak sen de şanslısın doğru yerdesin, Bizi tercih ettiğin için. Yarin bildirimini bekliyoruz.

Menüm

12:30
1 porsiyon Kıymalı kabak
Süs biberi
Kelek
1 kase yoğurt

18:30
Mercimekli bulgur pilavı
Salata
Süs biberi

1 saat yürüyüş

Kitap: Babamı Beklerken

Elhan gezegenfeza
Afiyet olsun Akrepcim. Mercimekli bulgur pilavınin bulgur oranı inşallah azdır. Clare Vanderpool' un kitabını mi okuyorsun Türk yazar mı yoksaminnak bir arastirma yaptım bizim kitap kurdu ne okuyor diye ? Keyifli okumalar canım

Aa ben yazarını yazmamışım. Teşekkür ederim. Evet Clare Vanderpool. Bugün başladım.

Gayet normal oranı bulgurun. Faydalı karbonhidrat. Şifa olsun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…