Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Niye öyle oldu kaptanim Çorabı giydirmek çok zor olmalı. Allah yardımcınız olsun, kolaylıklar seninle olsun. komşun olsaydım koşarak gelirdim yanına
Haftada bir, iki böyle oluyor, gece çok uyanırsam
Alıştım artık
Çorabın aşağıdan dizkapağına kadar olan bölümü giymek biraz zor oluyor, dokunmaya karşı hassasiyetim de var, üst taraf kolay ve birazda gevşek
Giydirmeye gelmeseler ben iki giysem bir gün atlarım, ondan sonra acıdan kıvranırım, o yüzden gelmelerini istiyorum, mecbur kalıyorum

Kalbinin güzelliği kelimelerinde görülüyor
Üst komşum Arap, yardım gerekirse gelirim diyor ama 2 küçük çocuğu var ve çalışıyor, üstelik kocası başka ülkede çalışıyor, kadın yalnız yaşıyor, nasıl yardım isterim.
Biraz uzakta hem en yakın arkadaşım, hem komşum var, alo desem işini bırakıp koşar gelir
Şimdi Türkiye’de, oğlu bana emanet
Ben de yapabildiğim kadar ona yardımcı oluyorum
Öyle kıymetli şeyler ki, elimizdekinin kıymetini bilmemiz gerekiyor

Son düzenleme:
İlaç tedavisi ve terapilere devam ediyoruz, daha iyiye gidiyor çok şükür, az biraz daha zamana ihtiyacım var, lenflerin su tutmasını engelleyebilsek ağrı da olmaz belki, onuda beslenme düzeltir diye umut ediyorum

Can ekürim her zaman yanımda olduğun için şanslıyım. Keleşi eline alsan var ya kaçacak yer arar Çak bacım çak ellerin dert görmesin.
Hazır eline almışken benimkini de furabilir
6 gündür konuşmuyoruz, hadi ben kızdım küstüm be adam bırak ağız tadıyla küseyim, sen niye küsüyorsun

İlaç tedavisi ve terapilere devam ediyoruz, daha iyiye gidiyor çok şükür, az biraz daha zamana ihtiyacım var, lenflerin su tutmasını engelleyebilsek ağrı da olmaz belki, onuda beslenme düzeltir diye umut ediyorum
İnşallah faydası olur tedavilerinin fezacım,dediğin gibi biraz zaman ihtiyacın olcak geçecek mutlaka ağrılarıda.

Allah hep iyilerle karşılaştırsın yarının bize ne getireceğini bilmiyoruz. şu halinle bile her şeyi ince ince düşünüyorsun canım fezom. Hep güçlü ol ve güçlü hisset .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…