Popüler Konu LenaG ile MasterFit

@Ysmnondr bize lazım kuzum. İlk defa duyuyorum

Kalmadı zaten yedim iki buçuk tane

Bende aç uyudum

Aynen hocam resmen ac yattım. Kayısı çayımı icip

Saat 5 de kapadım canım.
Bu çay yeni çıktı canım
Danışmanlığını aldığım sistemin kurucusu çıkardı
Farklı ürünleri de var, o kadar güveniyorum ki Ahmet kardeşime gözüm kapalı alırım ürünlerini. Hep doğalından ve en iyisini yapmaya çalışıyor, aylarca ürünü test ediyor sonra bizlere sunup üstümüzdeki etkiyi öğrenmek istiyor.
Trendy.. da var, altına müşteri yorumlarına bakarsan nelere faydası olduğunu deneyenler yazıyor 🥰

Süpersin
Ben bugün çok zor kalktım yataktan
Saat çaldıkça erteledim, ben kalkmak istedikçe sanki yatağa bağladılar ama mecburdum, çorap giydirmeye gelecekler
Niye öyle oldu kaptanim:KK57: Çorabı giydirmek çok zor olmalı. Allah yardımcınız olsun, kolaylıklar seninle olsun. :KK200: komşun olsaydım koşarak gelirdim yanına :cry:

Lor peyniri biraz dağılır gibi sanki .
Senin bu çıtır sözün üzerine çıtır olmaliyım tatlım yaaa :KK5:
Kaşar olmasın diye dedim az yağlı olursa olur zaten

Çok güzel koktu 🥰
Sağol fezacım
Teşekkür ederim bitanem :KK60:
Eşim i..eseymişin de olurdu diyor :KK62:
Eksi olmamı çekemiyor :63:
Rica ederim ne demek :KK200:
Halt etmiş çok karışmasın öyle yoksa fururum ayağından onun :KK67::KK67:müsadenele çaktım hemencecik
Süpersin
Ben bugün çok zor kalktım yataktan
Saat çaldıkça erteledim, ben kalkmak istedikçe sanki yatağa bağladılar ama mecburdum, çorap giydirmeye gelecekler
Fezacım sen nasıl oldun tedavin nasıl gidiyor
İnşallah benim de aklıma düşer canım. :KK14:
Dip boya bir de bıyık hariç dikkatimi bir şey çekmiyor. :KK48:
Yapmak lzaım cidden kaz ayaklarımız kalk gidelim diyor

🤤 Ben çok sık yapıyorum bunu kızımda bayılıyor canım sağlıklı,lezzetli bir kurtarıcı 😋
Denemeden bir şey diyemem tatlım. :confused:
Geçen gün yaptığım mercimek çorbası var bir kase de onu içerim. Eskiler kahvaltıda çorba icermiş :KK5:
Aaayyy evet doğru valla rahmetli büyük babam(Dedem) bayılırdı kahvaltıda tarhana çorbasına

O yediğin eski iki buçuk mu :rolleyes: yoksa yeni mi
İyi ki aç uyumuşuz. :KK66:nasilsa yine aç uyanıyoruz :KK30:Yogurt yemeyi unuttum jou söylemişti oysa 🙄
Eski iki buçuk daha yemedim. Tövbe daha bulgur zor durumda kalmadıkça.
Bu çay yeni çıktı canım
Danışmanlığını aldığım sistemin kurucusu çıkardı
Farklı ürünleri de var, o kadar güveniyorum ki Ahmet kardeşime gözüm kapalı alırım ürünlerini. Hep doğalından ve en iyisini yapmaya çalışıyor, aylarca ürünü test ediyor sonra bizlere sunup üstümüzdeki etkiyi öğrenmek istiyor.
Trendy.. da var, altına müşteri yorumlarına bakarsan nelere faydası olduğunu deneyenler yazıyor 🥰
Bir bakayım canım o kadar şey denedik ki. Metabolizmayı bozacagim diye korkuyorum artık.

X