Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Süpersin

Yine şahane menü canım. Beni hiç şaşırtmıyorsun
Bomba gibi gümbür gümbür geliyordu
Of abla yediğime yiyeceğime pişman oldum
Millet gaza gelmiş 1500e zıplıyor, kimi açlıktan bayılıyor , kimi yürüdüm yetmez bide ip atlarım diyor. Hani senin gaza gelmiş halin Bu kadar gaz vermesem Pizzanın yanına patates kızartması ve kola da ekleyecek gibisin
Yemeyecektim ama Elif yarısını kesmiş yemiş. Eşime al dedim yok doydum dedi. Bende boşa gitmesin mideme gitsin dedim
Kız ben de sandım bu dayanamayıp üçüncüyü eline aldı. Bir ıssırık atınca aklına Elhan geldi geri bıraktı

Süpersin, daha ne olsun

Gorumcecim diyet listesi atti ona uyuyorum sadece evde spor yuruyusle destekliyorum bu haftada guzel kayip olacak gbi kocam bey ve 2 cocukla yeni girmeye fırsat buluyorum valla iş güç bitmedi bugün

Yok valla öyle oldu. Hatta Elif'i zorladım yesin diye. Yok doydum dedi. 3 buçuk da o yemiş. Baktım benden fazla yemiş zorlayamadim

Bir ayda vereceğim kiloyu bu haftaya sığdırmam için tüyosu olup da vermeyenin
flziso tatlışımmm nirdesiiiiin
Abliş valla 3 erkekle bugün başım beladaydi aktif olamadım artı hergun çamaşır suyuyla siliyorum heryeri apartmanda akrep çıktı da korkudan çamaşır suyuna boguyorum evi

Anaaaamm iyiki onları yememişim yesem sende beni burda çiğ çiğ yerdin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…