Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cumartesi menüsü
Kahvaltı 11:30
Pastırmalı yumurta, t yeşil zeytin, biraz çecil peyniri, domates salatalık,1 dilim ekmek
Ara 15:00
Türk kahvesi, 1 minik hurma küpü
Akşam 18:00
1 tabak kabak yemeği, 3 YK yoğurt

3 lt su
Spor yok hafta sonu yapamıyorum ama hafta içi yapacağım inşallah ☺️
gezegenfeza gezegenfeza Elhan Elhan @Lavinia_98
Süpersin :super:

07.10.2023 cumartesi
12.00
Sade Türk kahvesi

13.30
Esmer buğdaydan tandır lavaşı ( değişik bir şeydi ) İçine yumurta , labne , domates , salatalık , biber , siyah zeytinden dürüm yaptım .
Bir kupa şekersiz çay

18.00
Sade americano

18.45
3 kepçe tavuklu terbiyeli çorba

20.00
Bir kase patlamış Mısır
2 kupa çay

Su:3 lt

Elhan Elhan blonde ambition blonde ambition
🤩 Yine şahane menü canım. Beni hiç şaşırtmıyorsun:nazar:
7 Ekim
11.00 Jounun omleti , yeşillik
13.00 Türk kahvesi
17.30 Bir porsiyon tavuk ızgara, kabak+ yeşil elma cacığı
2.5 litre su
9139 adım
Leslie, zumba yapılamadı , cacık mayistirdi , yürümek nasıl yorduysa enerjim yok.
gezegenfeza gezegenfeza sibel_84 sibel_84
💣💥🔥 Bomba gibi gümbür gümbür geliyordu
Of abla yediğime yiyeceğime pişman oldum :KK43:
Millet gaza gelmiş 1500e zıplıyor, kimi açlıktan bayılıyor , kimi yürüdüm yetmez bide ip atlarım diyor. :KK53: Hani senin gaza gelmiş halin :KK53: Bu kadar gaz vermesem Pizzanın yanına patates kızartması ve kola da ekleyecek gibisin :-)
Yemeyecektim ama Elif yarısını kesmiş yemiş. Eşime al dedim yok doydum dedi. Bende boşa gitmesin mideme gitsin dedim:KK71::KK71::-):-)
🤪 Kız ben de sandım bu dayanamayıp üçüncüyü eline aldı. :KK53::bicak: Bir ıssırık atınca aklına Elhan Elhan geldi geri bıraktı 😂

7 Ekim
11.00 Jounun omleti , yeşillik
13.00 Türk kahvesi
17.30 Bir porsiyon tavuk ızgara, kabak+ yeşil elma cacığı
2.5 litre su
9139 adım
Leslie, zumba yapılamadı , cacık mayistirdi , yürümek nasıl yorduysa enerjim yok.
gezegenfeza gezegenfeza sibel_84 sibel_84
Süpersin, daha ne olsun :super:

:KK31::KK31::KK31:Kızlar bir fikrim var
Elhan ile şakalaşıken ordan ilham aldım ve eski takımda benzer bir şey yaptığımız aklıma geldi. Her hafta bireyselde kim birinci olduysa 🎤:sampiyon: bunu bize nasıl başardığını anlatıyordu. Çünkü o kadar yüksek rakamlar gerçekten de genelde sıradan şeylerle gitmiyor. Mutlaka bizlere ilham verecek ve bir kaç taktik öğrenmemizi yada bilmeden yaptığımız minik hatalar varsa fark etmemizi sağlayıp. Güzel katkıları olacaktır.Ayrıcada mutlaka motive edici olacaktır.

🎤:sampiyon: flziso flziso seninle bu gün başlayalım ve bundan sonra her hafta birincimiz devam ettirsin.
Evet Filizcim bu hafta -3 kilo:nazar: vermeni sence neye borçlusun ? Neler yaptın ? Hadi bize bitirdiğin hafta neler yaptığını anlat
Gorumcecim diyet listesi atti ona uyuyorum sadece evde spor yuruyusle destekliyorum bu haftada guzel kayip olacak gbi 😇 kocam bey ve 2 cocukla yeni girmeye fırsat buluyorum valla iş güç bitmedi bugün 🤪

🤩 Yine şahane menü canım. Beni hiç şaşırtmıyorsun:nazar:

💣💥🔥 Bomba gibi gümbür gümbür geliyordu

Millet gaza gelmiş 1500e zıplıyor, kimi açlıktan bayılıyor , kimi yürüdüm yetmez bide ip atlarım diyor. :KK53: Hani senin gaza gelmiş halin :KK53: Bu kadar gaz vermesem Pizzanın yanına patates kızartması ve kola da ekleyecek gibisin :-)

🤪 Kız ben de sandım bu dayanamayıp üçüncüyü eline aldı. :KK53::bicak: Bir ıssırık atınca aklına Elhan Elhan geldi geri bıraktı 😂
Yok valla öyle oldu. Hatta Elif'i zorladım yesin diye. Yok doydum dedi. 3 buçuk da o yemiş. Baktım benden fazla yemiş zorlayamadim 🤣🤣

Bir ayda vereceğim kiloyu bu haftaya sığdırmam için tüyosu olup da vermeyenin :sopa::sopa:
flziso flziso tatlışımmm nirdesiiiiin :KK25:
Abliş valla 3 erkekle bugün başım beladaydi aktif olamadım artı hergun çamaşır suyuyla siliyorum heryeri apartmanda akrep çıktı da korkudan çamaşır suyuna boguyorum evi 🫣

Anaaaamm iyiki onları yememişim yesem sende beni burda çiğ çiğ yerdin :KK17: :KK16:

X