Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yürü beeeee Jouuuu aslanım Adamın tekrar aşık olduğu o an
Hahahahah blondee yaa çok tatlısın
Bana dediği şey yürü bee ama neoluyo cok ağır olanlar cok gücüm yetmeyince o kaldırıyo kız bir damacanayı biel kaldırıp mutfağa getiriyorum o evde olmayinca dedim kiymetimi bill bana dediği şey iyiki seni aldımiyiki geldin hayatıma

O bel ağrısı cok kötü eşimdede fıtık var agır birşey kaldırmak çok sıkıntılı onun için dedim ki ona yanında aslan gibi karın var
Bel çukuru varya o bölüm düzleşiyormuş akşam ayanaya baktım ne durumda diye sjskjskjk doktorda fıtıktan şüphelendi onun için mr istedi sol bacağım çekilme yapıyor .
Eşimde var fıtık onunda çok ağrılı oluyor.

Damacana işide bende,sebil neyseki alttan su koymalı rahat ediyorum.

Evett evett aynısı oluyo oda cekilme oluyo diyoruz niye öyle oluyo demekki dediğin gibi belden oluyormuş bide cok ayakta durmaktanda bel ağrısı oluyo kocam butün gün 20bin adım atıyo iş yerinde

Evett evett aynısı oluyo oda cekilme oluyo diyoruz niye öyle oluyo demekki dediğin gibi belden oluyormuş bide cok ayakta durmaktanda bel ağrısı oluyo kocam butün gün 20bin adım atıyo iş yerinde
Düzensz oturma hareketsizlik kemik erimesi filan sebeblermiş bunada,hepside bende mevcut işte daha ne olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…