Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eki Görüntüle 3312024
Kahvaltı tamda bu
Eki Görüntüle 3312025
Akşam yemeği 3 parça domates( gerisini torun yedi)
3 kaşık kabak yemeği kalmıştı, onu da dökülmesin diye yedim

Su 1,5 lt
2 kupa kahve

Elhan Elhan
Ysmnondr Ysmnondr
Kuruyemiş bir tık fazla olmuş sanki
Selam gençler. Benim hurma diyeti akşam cortladı. Ben baya kötü oldum. Halsizlik baş sarısı mahvetti beni.
1 elma yedim
Akşam da menüm değişti
Kabak yemeği
1 bardak ayran
1 kaşık pilav

Bir daha asla denemem asıl daha çok yemiş oldum. Ben aynı düzen devam edeceğim az gitsin ama sağlıklı gitsin.
Valla iyi dayaniyorsunuz. Uc sene önce yapmıştım. Başağrısı acayip olmuştu. Ve bir süre hurma görmek istememiştim.

04.10.2023 çarşamba

8.20
Bir tane salatalık
Bir kupa şekersiz amerikano

11.00
Şekersiz amerikano

12.20
Bir kase domates çorbası
Izgara tavuklu salata

13.00
Sade Türk kahvesi

18.40
3 kepçe domatesli tavuklu şehriye çorbası

Su:2.5 lt

Jou Jou Elhan Elhan
Afiyet olsun kuzum😘 bu americano yağ yaktıriyomu kız 🤭

Sabah tuzlu kurabiye

Ögle zebze corbası ama içinde pirinçte vardı pirinci yememeye çalıştım

Akşam sulu kabak yemegi 4 5 kaşık bir tb ekmek

Bir bardak limonata

Jou Jou yarına kabak detox iki gün yapcm bugün tartıldım 68.100 kız bu 67 görmek istiyorum ama gram gram gidiyor 😂 vallahi çıldırdım

Elhan Elhan
Kızzz benimde öyle günde 200 gram gidiyo düşün 100 de oluyo 🥲😀😀😀 afiyet olsun bebişim😘 bende duruldum

Elhan Elhan Ysmnondr Ysmnondr

Açkarna ; tarçinli turk kahve - maydanozlu limonlu su
13.00
2 yumurtalı karışık omlet (suda 15 dk bekletilmiş chia tohumu
Biraz yulaf
corek otu beyaz peynir
Pulbiber
Karabiber
Dereotu
Önce domatesi yağda pişirdim biberle beraber menemen gibi sonra yumurtayı gezdirdim)
1 dilim zerdeçallı köy ekmeği
20231004_124147.jpg

18.00
1 tabak kabak yemeği
1 tambugday

Az once zencefilli limonlu cay içtim
500ip atlama
2litre su

Selam gençler. Benim hurma diyeti akşam cortladı. Ben baya kötü oldum. Halsizlik baş sarısı mahvetti beni.
1 elma yedim
Akşam da menüm değişti
Kabak yemeği
1 bardak ayran
1 kaşık pilav

Bir daha asla denemem asıl daha çok yemiş oldum. Ben aynı düzen devam edeceğim az gitsin ama sağlıklı gitsin.
Sana diye yazarhanim35 yazarhanim35 'e yaşmışım gündüz 😂🤣🤣🤣 ikinizde artıydınız diye ikinizi etiketleyip yağ yakımındaki tartı artısının nedenini atmıştım , onun arkasından da ikinizde açım deyince hurma yapan sen diye ona yazdım hatlar karıştı

Elhan Elhan Ysmnondr Ysmnondr

Açkarna ; tarçinli turk kahve - maydanozlu limonlu su
13.00
2 yumurtalı karışık omlet (suda 15 dk bekletilmiş chia tohumu
Biraz yulaf
corek otu beyaz peynir
Pulbiber
Karabiber
Dereotu
Önce domatesi yağda pişirdim biberle beraber menemen gibi sonra yumurtayı gezdirdim)
1 dilim zerdeçallı köy ekmeği
Eki Görüntüle 3312057
18.00
1 tabak kabak yemeği
1 tambugday

Az once zencefilli limonlu cay içtim
500ip atlama
2litre su
:nazar: :KK9: Efso
Bu ara gece yemelerim var benim hiç böyle huylarim yoktu ne oluyor bana 😔
Su yada uyku az olursa vücut açlık olarak algılayıp yemek isteye biliyormuş . Yeterince su , yeterli uyku ve protein alımına dikkat et canım. Menülerde de daha tok tutan seçeneklere gidebilirsin.

:nazar: :KK9: Efso

Su yada uyku az olursa vücut açlık olarak algılayıp yemek isteye biliyormuş . Yeterince su , yeterli uyku ve protein alımına dikkat et canım. Menülerde de daha tok tutan seçeneklere gidebilirsin.
Vallaha acıktım zor duruyorum🥺🥺 80 kiloyken ne azimle başlamıştım varya simdi cok zorlanıyorum kiz 🥺

Şimdi tek öğüne aldım bir haftadır. Ama üç öğünde yiyemem. Akşamları yiyordum genellikle. Uyuduğum için baş ağrısı olmuyordu. Ya da tek öğün olduğu için sarsmiyordu.
Ben 2 öğün yapıyordum tele düşeyim dedim de olmadı. 2 den devam. Yürüyüşte yapıyorum su da içiyorum bakalım nereye kadar direnecek

Kızzz benimde öyle günde 200 gram gidiyo düşün 100 de oluyo 🥲😀😀😀 afiyet olsun bebişim😘 bende duruldum

Vallaha acıktım zor duruyorum🥺🥺 80 kiloyken ne azimle başlamıştım varya simdi cok zorlanıyorum kiz 🥺
Kız günde 200gram diyorsun daha ne olsun 😍 7günde 1.400 eder ve bu kiloda bu rakam aşırı iyi. Ben 6lı rakamlara düşünce haftada 1'er kilo vererek ilerlesem öpüp başıma koyarım. Sen neredeyse 1,5 veriyorsan maşallah. :nazar:

X