Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hahaha yaa 😍😍 torunun varsa sen baya genç yasta evlendin galiba annem 54 yaşında daha bitane torunu var 🤭 1 tanede bekar
Evet ben de küçük evlendim, kızım da
Halimden memnunum, 3 torunu doya doya sevdim, ilgilendim, hastalıktan dolayı küçükle pek ilgilenemedim

Evet ben de küçük evlendim, kızım da
Halimden memnunum, 3 torunu doya doya sevdim, ilgilendim, hastalıktan dolayı küçükle pek ilgilenemedim
Olsunn göruyorsun enazındann annemde 24 yaşında evlendi bende onun kaderini yaşadım bende 24 yaşımda evlendim 🤭 simdide kardeşim 98li 6.5 senelik lise aşkısıyla beraber yakında istememiz olcak gorümce oluyorum🥺🥺 okadar heyecanliyımki gelin bide benim gibi kaderi oda 23 yaşında isteme 24 yaşındada dügün olcak

Aynı şeyler tatlım sen ne yapıyorsun
Menu mu atayım bari
Sabah salatalık domates birazcık yumurta ve bir kepek ekmek

Ara biraz zebze yemegi 3 kaşık

İkindi iki kaşık kabak yemegi

Ara tuzlu kurabiye 2 tane
Bence gayet güzel olmus menün aşko😘
Napem oturmuş şimdi sodalı kefir içiyorum limon zerdeçal eşliğinde

Amaann ne olcaz boyle lavim vallahi ya derdimiz kiloş
Geçecek bu günler inşallah zayıflaycz ve yerine göre yiycz aslında benim kilo alma sebebim antidepresanlardı depremden sonra tekrar başlamıştım şişirdiler beni baya yoksa 3 yıl falan 63 62 kilodaydım

Geçecek bu günler inşallah zayıflaycz ve yerine göre yiycz aslında benim kilo alma sebebim antidepresanlardı depremden sonra tekrar başlamıştım şişirdiler beni baya yoksa 3 yıl falan 63 62 kilodaydım
Yaaa kuzum benimm kolay degilkii 😔 sen yoksa birşeyde yemiyosun çünkü olsun sağlık olsun canım benim ben aksine yedim hahahaha pis boğaz biri olarakk😅😅😅kız doyuyorum gene yiyorum yemek istiyorum manyak gibi ama şimdi alıştım

Yaaa kuzum benimm kolay degilkii 😔 sen yoksa birşeyde yemiyosun çünkü olsun sağlık olsun canım benim ben aksine yedim hahahaha pis boğaz biri olarakk😅😅😅kız doyuyorum gene yiyorum yemek istiyorum manyak gibi ama şimdi alıştım
Psikolojik açlık o doyuyor sun güzün doymuyor meselesi
😂

X