Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bu haftaki motivasyonun daha fazlasıni haftaya da istiyorum tatlim. 80 kilo da gelsem haftaya ben de başlamak istiyorum kendi kendime gazlanip duruyorum evde. Cigercinin kedisi gibi öyle uzaktan izlemekle olmuyor.
hadi o zaman hemen katıl bak ne güzel kilo veriyoruz birlikte Seve seve motive de edilir , gaz da verilir yeter ki gel. ❤❤
Dünden kalan kek vardı bir dilim kekle çay içtim bebeğim hava burda kapalı yağmurlu soğuk uykum var şeytan diyor git yat uyu ama evde bir sürüüü iş var
Ooooohoooo... Benim rakibe bak ben kilomuz aynı hadi bakalım kim geçecek diyorum Sen sabah yeşil çayımı yaparken karşımda kek yiyorsun. Bu nasıl hırs , nasıl azim ,nasıl yarış
Bende ki huzursuzluk çocuğa geçti herhalde

Sen beni etiketleme
yaaaaaa küsme ama seni etiketlemeye ihtiyaç mı var ki... sen zaten tek resmi rakibimsin biliyorsun. adını kaptanlara yazdırdım yariiimmmm

Efenin_Annesi ni Cuma ikili rakamda göreceğiz ahtım var ondan yakından takip ediyorum onu

Bozmadım ben vücut kendini bozdu ben masumum
Canım 1-2 detoks gibi bir şey yap. Yediğin klasik şeyleri yeme 2 gün hemen kırılıyor direnç ❤
Kızııımm bende hırs yok hırslı biri olsam böyle olur muydum
Kız bizde de bazen gidiyor ondan böyle oluyoruz ama bir süre sonra geri geliyor ve veriyoruz . yani artık bir noktada da gelmesi lazım bunun
Kızzz ne 33 ü bekar evlenecek oğullarım var dıyordu ya
Ahaaahaaa Jou Çok alemsin ne güldüm

Yaptığımın bi tık altı tamamen aç durmak onuda deniycem bakalim

Kız bizde de bazen gidiyor ondan böyle oluyoruz ama bir süre sonra geri geliyor ve veriyoruz . yani artık bir noktada da gelmesi lazım bunun
Of napıyım kocam gidince üşüdüm üşendim bişeyler hazırlamaya attım ağzıma yedim kek 1 dilim hırslı olmasam 3 dilim yerdim zayıflamak için 1 dilim yedim suusss rezil etme yeter be

Cuma bildirimi ile katilicim inşallah yeni nickinin havasından üşüdüm pek havalisin maşallah. Hayırlı olsun canım

Yaptığımın bi tık altı tamamen aç durmak onuda deniycem bakalim
Altı değil bebeğim farklısı lazım. Yani yarın kahvaltıda genelde yediklerini yemeyip , hiç hemediğin bir şey ye ve öğlen ve akşamda onu ya0 canım. Mesala kahvaltıda cihalı bir smoothie yapıp ye gibi canım vucudu şaşıtman gerekiyor
Of napıyım kocam gidince üşüdüm üşendim bişeyler hazırlamaya attım ağzıma yedim kek 1 dilim hırslı olmasam 3 dilim yerdim zayıflamak için 1 dilim yedim suusss rezil etme yeter be
Ahaahaaa yaaaa çok tatlısın yerim seni
Cuma bildirimi ile katilicim inşallah yeni nickinin havasından üşüdüm pek havalisin maşallah. Hayırlı olsun canım
Aşkın ve cazibenin rengi kırmızı takıma geldin dediler ya ondan olsa gerek

Ysmnondr Elhan Efenin_Annesi

3ekim salı

Açkarna;tarçınlı türk kahve

11.00
2 yumurtalı karışık omlet (az tazesoğan biraz beyaz peynir 4 zeytin kesilmiş tuz az nane tereyağ)
1 dilim zerdeçallı köy ekmeği
15.30
Kayısı bitki çay
18.00
3 haşlanmış yumurta
Maydanoz dereotu havuç turp salatası

Yatmadan 2saat önce
Sodalı kefir limon zerdeçal karışımı
500ip atlama
2litre su

menü ve spor efsane olmuş gelsin eksileerr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…