Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızıma geldim, torunlar dün kurabiye yapmış, beş yaşındaki lüffen annanne tadına bak diyor, 10 yaşındaki bugün ye yarın diyete devam edersin diyor, kızım cevizli tarçınlı kek yapmış ev mis gibi kokuyor, sen şimdi bunuda mı yemeyeceksin diyor 🤦🏻‍♀️
Olsun deyiverseydin kilolu anneanne ister misiniz diye? Bu arada aramizda anneannelerde varmış
Istranca dağlarında kekik ve adacayiyla beslenmiş yerli ineklerimizin fevkalade sütünden, sabahın serin meltemleri eşliğinde mayalanmis yogurttan yapilmis mis gbi ayran eşliğinde, domates yatağında küp küp doğranmış taze kabaklarin acı biberle dansı yemeğini yaptim ve yedim :KK53: Elhan Elhan Jou Jou
İşte benim yasom. Okurken doydum.
Zeytinyağı ve çörekotunu karıştırıp hurmayı batıra batıra yersen de çok tok tutuyor, çayla mis gibi gidiyor. Şimdi yemekle sıvı yasak çay içemiyorum
Yok hurma hakkımı doldurdum bugün. Ama denerim bir gün inşallah.

Son düzenleme:
Resimde olaydı
Gözümde heidinin dağlarında üstünde milka yazan mor inekler canlandı :KK70:
Resim tum büyüyü bozardi :KK70:
Kendimi dünya turundayken ünlü bir restorana girip , yörenin meşhur yemeği olan ve şefin süslü anlatımıyla mutlaka denemeĺiyim diyip verdiğim sipariş heyecanla beklerken birden kabakla karşılaşıp kalmış gibi hissettim. 😄 İnsanı resmen bir yerlere götüren , hayallere daldırıp , dağlara çıkarıp , sonra havada uçuruma birden bırakan bir anlatımdı. Teşekkürler. :KK70:
Kendimi kandırma çabaları iste:KK53: duz domatesli kabak ayran desem ne gözüm doycak ne karnim:KK70:

01 ekim 2023 pazar
12.30
Sade Türk kahvesi

13.30
Ufak bir kase Salata
2 yk yoğurt üzerine 2 adet yağda çırpılmış yumurta pişirip koydum çılbırın karışmış hali 😂

15.45
Soğuk amerikano
Yarım adet protein bar

16.35
Pinin şekersiz 0 kalori berry hibuskus içeceği içine 2 tane kurutulmuş berry attım

18.20
3 kepçe tarhana çorbası
2 tane İzmir köfte
1 yk yoğurt

Sonra çay içerim muhtemelen iyice çaykolik oldum 😅

Su:3 lt

Elhan Elhan Jou Jou
Kiz ne güzel menüü😘
Anammmm banlanmiş bu aboovvvv çeneğinii neye tutamadin acep😀😀😀😀

Hurmalı yoğurt gününün 3. Ve son gününü de sorunsuz kapatıp bitirdim. Hayırlı olsun. :kahve: yarın mükafatım olan güzel bir tartı sonucu ve arkasından güzel bir diyet krep beni bekler. :KK68:

İçine çok az süt ilave edilmiş kahvem ve hurmalı, tarçınlı yoğurdumu bırakayım bende.
Jou Jou Elhan Elhan
20231001_200024.jpg

Hurmalı yoğurt gününün 3. Ve son gününü de sorunsuz kapatıp bitirdim. Hayırlı olsun. :kahve: yarın mükafatım olan güzel bir tartı sonucu ve arkasından güzel bir diyet krep beni bekler. :KK68:

İçine çok az süt ilave edilmiş kahvem ve hurmalı, tarçınlı yoğurdumu bırakayım bende.
Jou Jou Elhan Elhan
Eki Görüntüle 3310265
Yaaa çok güzelll😍 benim guzel aşiretlimm

Hayırlısı olsun ablacım ama elimde olsa direkt yurtdışına gitmek istiyorum açıkçası ama eşimin işi burda kurulu düzeni var ileriki yıllarda belki
Hakkınızda hayırlısı olsun canım
Benim de iki bekar oğlum var, onlar evlenip eşim emekli olursa Türkiye de daha uzun durmak isterim

X