Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet orası sonra dank etti 5 hurmada yemende iyi aslında ama sabahları sağlam kahvaltını edebilirsin akşam dengeli yesen olurr az ve öz düşün 🥰🥰
Yarın detoksumun son günü zaten canım 3 günlük bir şeydi. Hemen arkasından dengeli öğünlerle devam edeceğim. :KK50:

Tek öğünmü yedin canım nasıl durdun 12den beri
Alıştım açlığa sanirim iyiyim aslnda :KK70:
Gorumcecim ölüm orucuna mi girdin 🫣 yapma ben seni etli butluda seviyorum 🤣
Etliyim butluyum simit yerken mutluyum:KK70: Sabah tüm gün için yedim zaten depodan yiyim azcik gelincigim:KK17:
Canım aç durmak için elinden geleni yapmışsın hiç sağlıkli birşey yokki canina yazık oturup bi sebze yeseydin keşke herşeyden once sağlıklı beslenmek 😓 yarın protein beslen olurmu
Yok valla çok kötü gün geçirdim bgun gezdim tozdum bide bi sürü :KK14: Yarın peynirimle yumurtamla sebzemle güzel guzel beslenicem inşallah :KK19:

Alıştım açlığa sanirim iyiyim aslnda :KK70:

Etliyim butluyum simit yerken mutluyum:KK70: Sabah tüm gün için yedim zaten depodan yiyim azcik gelincigim:KK17:

Yok valla çok kötü gün geçirdim bgun gezdim tozdum bide bi sürü :KK14: Yarın peynirimle yumurtamla sebzemle güzel guzel beslenicem inşallah :KK19:
Olması gereken güzelce protein al🥰

Hoşbuldum fulyacim nasılsın görüşmeyeli
valla Mervem iş güç uğraşıyoruz. çok şükür diyelim. yalnız son bir iki aydır çok yoğunum. bir de sıcaklar... yemeyi fena dağıttım. yoğunluktan da kafamı toplayamadım. 90 ın üstündeyim. benim de acil başlamam gerekli.

30.09.23
Sabah 9.00
Yarım sandviç ekmeği ile peynirli tost
2 kaşık acılı domates sosu

Öğle 12.30 😑😑
1 er adet kabak ve patlıcan dolma
8 9 tane sarma
Süs biber turşusu

Akşam 16.30
1 tam buğday ince lavaş ile ton balıklı dürüm
Süs biber turşu

18.00