Popüler Konu LenaG ile MasterFit

AKŞAM YEMEGIM GUNU ERKEN KAPATACAGIM KIZLAR 😊

20230930_154633.jpg

Ysmnondr Ysmnondr
Jou Jou
Elhan Elhan
Hayalkuran Hayalkuran

Hergün bası çorabı giyiyorum, haftada 1 kez manuel terapi ve fizyoterapi ye gidiyorum, fırsat buldukça ayaklarımı yukarı kaldırıyorum, başka çaresi yok dedi dr
Varis çorabına benzer sanırım. Daha önce ameliyatını olmuştum varisin ay çok rahatsız edici bir şeydi 🤦🏼‍♀️ Rabbim bir an önce şifa versin

Tamam bebeğimm afiyetler olsunn közpatlıcanlı tavukmu 🤤🤤🤤🤤
Cık bilemedin jooouumm kabak hafif soteledim dereotu sarımsaklı yoğurt ve en ustede haşlanmış didiklenmis tavuk gogusu 😍 halaaa regl de olamadım yahuu bu arada
Abovvv yine döktürmüşsün kıızz keske komşu olaymışız :confused: :confused: :confused:
Keşke olaymışiz kiz. 🤣🤣
Katılıyorum benimde 7/24 jandarma gibi başımda keşke nikah akdi emeklilik de bitse

Süpersin canım işte benimde kapatmayı istediğim saatler afiyet olsun
Şuan 4 litreye koşuyorum şu tüketiminde 😂😅🤪

Kızım sen ucuyon ha maşallaah bide beben var senin ben hızına yetişemiyorum tüüü bana :confused:
Yaaaa evde totom yer görmüyor halimi düşünn ben burayada hamile olmadan öncebilseydim erim erim baya erimistim düşün🤣🤣hamileyken zaten gebelik sekerim vardı 77 kiloydum ozaman mecbur diyet yaptım hep ahh ahh 🤣

Cık bilemedin jooouumm kabak hafif soteledim dereotu sarımsaklı yoğurt ve en ustede haşlanmış didiklenmis tavuk gogusu 😍 halaaa regl de olamadım yahuu bu arada

Keşke olaymışiz kiz. 🤣🤣

Şuan 4 litreye koşuyorum şu tüketiminde 😂😅🤪
Ayyy şahaneee güzel olmus bebeğimm patlıcan gibi gördüm hahahaha afiyet olsun doydunmu akşamada bi yesilçay tamamdır

X