Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ara öğünüm ✌️ Ysmnondr Ysmnondr Jou Jou Elhan Elhan
20230930_141419.jpg

Normalde her gün 10 bin adım yapıyorum ama bugün hiç isteğim yok dizlerim ağrıyor üşeniyorum. Ama ben evde sıkılaştırma videoları bulup başlayacağım. Öneriniz varsa link gönderin kızlarcım. Çünkü çok yumuşağım ben. Karın kası istiyorum

Normalde her gün 10 bin adım yapıyorum ama bugün hiç isteğim yok dizlerim ağrıyor üşeniyorum. Ama ben evde sıkılaştırma videoları bulup başlayacağım. Öneriniz varsa link gönderin kızlarcım. Çünkü çok yumuşağım ben. Karın kası istiyorum
Sikılaşmayı bende etmem gerek ama hiç ona gözüm kesmiyo zor geliyo bana 🤷‍♀️

Allah razı olsun. Vücuda yayılmış kanser vardı beklendik bı durumdu ama Rabbim böyle ölüm versin herkese. Dünyada sefil yaşadı ama vedalaşarak aklı başında yatak ömrü çekmeden vefat etti. Ölüme imrenilirmi imreniyorum ne yalan söyleyeyim. Arkada yarım kalan işi olmadan. Huzurla yumdu gözlerini.
Başınız sagolsun canim

Gunaydiiin din din dinnn:KK54:berbat bi hftasonu beni bekliyor kizlar çok uyumusuz sismisim uyumaktan resmen eşimde evde habire yemek ister şimdi p.tesi işi bende kesin nanay :bicak:
O dert benim başımda da var 🤪
Baya dinlenmisim yalan yok yüzüm gözüm şişmiş uyumaktan :KK70:
Bizede Bi gün nasip olur zaaaarrrr uyumak uyumaktan gözümüz yüzümüz siser🤣😂
Afiyet olsun benim de aynından oldu ☺️
Sanada afiyet olsunn bebeğimm
Kulağından çeke çeke masaya konulmuş bir fincan kahve eşliginde Lifalif yulaf bar, ani gelen açlık krizlerinizi çözer.... :rapci:Yiyiniz , paylaşınız :süslü:
Afiyet olsun Annemmmm:KK74:
Hala gülüyorum 😅
Aboovvv şokk burda dün kırdı geçirdi havalar güzelde degisik bi hava
Doğumu yaklaşmış kadin gibi hafif hafif suyu gelmeye basladi😅😅😂😂😂
Bende regl var. İnşallah oluruz birbirimizin kurtaricisi

Afiyet olsun canım
Saol balim

X