Popüler Konu LenaG ile MasterFit

geçen cuma: 73,3 kg
bugün: 72,7 kg
fark: - 600 gram

bu hafta daha fazla vermeyi bekliyordum, ama artık haftaya bakacağız.

Elhan Elhan sibel_84 sibel_84

29_eylül_2023.jpg

Canım benim en son mesajını okuduğumda bayağı yorulmuştun . Şimdi iyi misin :KK60:
Tartı sonucun ne olursa olsun baslamak iyi gelecek. :dua::KK200:
Ortam sakinleşti, işim bitmedi henüz de acele etmiyorum, erkeklerin yapacağı bitti. Dün verandayı temizlettim, bugün yukarısı temizlenecek ( yardımcı çağırdım).Belim çok ağrıyor, kimseyi de yerleştirmeye çağıramıyorum, sadece yerleştirmeyi kendim yapacağım ❤️

Bakalım kuzum...:KK68:Sen yine de hazırlıklı ol. Gezme programın falan var mı :confused:
Gezme programı yok canım da annem bende yaa çarşamba kardeşim alacak 2 ay kadar yok o zaman hem daha aktif olacağım hemde sporuma ağırlık vereceğim şimdi yapamiyorum
Kizzz anamma ramizda 100gram var abbooovvvvvvv
He vallahi bacım seninle kıyasıya yarışmak güzel.olur
bu sonucun geleceğini biliyordum, süpersin
Sağol kaptanim
Wuhuuuuuu
:KK73::KK73::KK73::KK73:
Tebrikler yasminim :KK60::KK200:
Ekrl bacım ikinciliğe düştü :confused:
Evett masalahhh superrr

Gezme programı yok canım da annem bende yaa çarşamba kardeşim alacak 2 ay kadar yok o zaman hem daha aktif olacağım hemde sporuma ağırlık vereceğim şimdi yapamiyorum

He vallahi bacım seninle kıyasıya yarışmak güzel.olur

Sağol kaptanim

Evett masalahhh superrr
Aynı anda erim erim eriyeeeehhh🥳🥳🥳🥳🥳

Hatlar karıştı🤣🤣🤣 2021 eylulde hamileymisim kuzum ekimde 1 aylik hamile olduğumu öğrendim ama düşük kanamalarla maceraydı ya benim için ummadığım an o ay tüp bebek icin transferim vardı herşey randevu falanda hazırdı şahsen 🥰 Efenin_Annesi Efenin_Annesi

Ay çok güldüm aşkkadinina :KK70:
Çok yaşa bitanem ya :KK60::dua::KK200:
@askrhpozitif heeeeey aşk kadınım yarın sabah tartimiz var :KK25::KK25::KK25:

Bende yapıyorum incirle yan yana

Tatlım bildirimlerde takımlar çok etkilenmesin diye fark yuzdelerini almıyorum alsam çok sert tedbirler almak zorunda kalacağız. Aslında olması gereken bu ama... :KK14: E tabi bu arada burayı ciddiye alan önemseyen vaktini ayıran arkadaşlara adaletsizlik oluyor ama şöyle düşünelim herkes kendine yatırım yapıyor kimse kimsenin yerine zayiflamiyor. Ben Elifimin emaneti olduğu için elimden geldiğince sizleri bir arada tutmaya çalışıyorum. Kusurlarim eksiklerim elbette ki var iyi niyetinize güveniyorum.
Gelip de zayıflamak istiyorum diyen bir arkadas elinden geldiğince bildirimlerini günü gününe yapsa , pazartesi ve cuma kilolarını bildirse ne kadar rahat ederiz. :dua::dua::dua:

Bende bi istiyorum bi hazır hissetmiyorum kendimi ama korkuyorumda olmazsa diye Allah hayırlı zamanda banada sağlıklı bi evlat nasip etsin inşallah

Efenin_Annesi Efenin_Annesi anamm herkes geldi sen gelmedin nerdesin beee

Dun kendi sey ediyodu noldu buna gelemedi tuttuu heyecan yapıyo bize pislikkk

Elhan Elhan

Bende onu merak ediyorum
Geldiiimmmmmm
20230929_063937.jpg

X